Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy aki itt kérdezget (hogy terhes tünet lehet-e ez. Stb), azok kb.80%-a nem terhes?

Figyelt kérdés
mármint..már félek ide feltenni kérdést, mert amikor felteszek, sosem lesz semmi. mi lehet ez ? :)
2015. aug. 18. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak úgy vannak vele,ne éld bele magad. jobb ha azt mondják,tuti terhes vagy,aztán megjön vagy negatív lesz a teszt?
2015. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem úgy értem, hogy a válaszokban mondják, hogy nem vagy terhes, csak, hogy aki itt várja, legtöbbjüknek nem sikerül. akkor csak akkor sikerülhet, ha nem figyeljük a jeleket??
2015. aug. 18. 10:53
 3/12 A kérdező kommentje:
dehát, ha nagyon szeretnénk a babát, persze, hogy figyeljük magunkat
2015. aug. 18. 10:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a ciklus olyan korai szakaszából van tünetük, hogy nem is gondolnék terhességre ebből. Bármi lehet. Meg is jöhet.

Ha valaki úgy jön ide, hogy már meg kellett volna jönnie és milyen csík az a második, ami képen is tényleg látható, ők terhesek általában.

2015. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni,mindent beképzeltem a világon hányingert,szédülést mindent és nem votl baba egyszer sem. amikor nem képzelegtem sőt nem vettem észre a tüneteket,mert a pisiléssel úgy voltam áh felfáztam,a mellfájással áh meg fog jönni,az aluszékonysággal meg áh sokat dolgoztam,na akkor sikerült,előtte mindent beképzeltem,csináltam a tesztet és semmi,akkor meg nem is foglalkoztam vele 2 hét késéssel mentem orvoshoz. szóval valószínű az ember mikor már annyira szeretné,beképzeli a tüneteket
2015. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
meg az is igaz,amit 4es ír,nekem pl. 6 hét körül kezdődőtt a háényás,szóval mikor valaki felteszi a kérdést,hogy 1 hét múlva kell megjönnie és hányingere van akkor valószínű ott nem babáról van szó
2015. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eleve mi értelme van itt kérdezgetni?


Ez már távjóslás kategória lenne. A kérdező miért van előrébb a "várj, feldobok egy érmét, írás, terhes vagy!" válasszal?

2015. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy ìrsz-e ki kérdést, vagy figyelsz-e tünetet, ha sikerült akkor sikerült ìgy is úgy is. Az esetek többségében viszont tényleg csak tippelni lehet, annak meg nem sok értelme van.


Én próbàltam nem figyelni tüneteket, de feltünt, hogy még 1 hét van a nem vàrtig, és napok óta görcsölök, mintha meg akarna jönni. Biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, csak előbb. Aztàn nem :)


De volt úgy reggeli hànyingerem, hogy nem volt baba (nem próbàlkoztunk még).

2015. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a kérdező szeretné, hogy néhány ember foglalkozzon az ő problémájával. Azzal az üggyel, ami őt nap, mint nap foglalkoztatja. Esetleg arra számít, hogy hátha volt valaki, aki hasonló kétségeket élt meg és a válaszában olyan információt kap,ami megnyugtatja, támogatja, vagy éppen cáfolja az elképzeléseit.
2015. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok...tehát az okfejtésed szerint, ha felteszed ide a kérdést, nem leszel terhes, ha pedig nem, akkor teljesül a vágyad?? azért félsz feltenni a kérdést ide, mert a statisztika alapján, akkor nem leszel terhes? Szerintem nincs összefüggés , ez babonaszerű dolog. Amit akarsz kérdezz meg, vagy válaszolnak rá, vagy nem, a tényeken nem fog változtatni.
2015. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!