Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyamatosan arra gondolok,...

Folyamatosan arra gondolok, hogy mennyire szeretném, ha sikerülne a baba. Ezzel tényleg rontok az esélyeimen?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudok nem reménykedni, nem erre gondolni, és nem tudok elképzelni olyan hónapot, amikor ez máshogy lenne..tényleg nehezebb így teherbe esni??
2015. aug. 18. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ez növeli a stressz szintet és ezzel a kortizolt, adrenalint a keringésedben, akkor igen, fiziológiai gát léphet fel.

(Mint bármilyen más stressz esetén; válás, haláleset, munkahely elvesztése, stb.)

2015. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt hívják rágörcsölésnek. állítólag sokak szerint ront az esélyeiden, de szerintem hülyeség. természetes, hogy reménykedsz :)
2015. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább reménykedésnek hívom addig a pontig, ameddig nem borulsz ki, ha nem jött éppen össze. Ha stresszesnek éled meg az egészet bármilyen szempontból, az nem jó. Ha nem tudod kikapcsolni az agyad, csinálj relaxációs gyakorlatokat, jógázz (jó kis kikapcsoló fertility jóga gyakorlatok vannak youtubeon), sétálj a szabadban.
2015. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én arra gondoltam csak, vajon milyen lesz a babával pl sétálni, vásárolni, élni, stb. én valahogy nem azon voltam, hogy sikerüljön, hanem hogy milyen lehet vele élni tovább.

érdekes a fenti felfogás.

2015. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a vonzás törvényét nézzük,nem rontasz rajta sőt!
2015. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó, csak ott van a kétkedés, és félelem..ami nagyban ront rajta
2015. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

off még utolsónak:

plusz elvileg a tudatalatti nem érti a nem-et..

mayarán vonzásilag úgy hangzik az egész, csak olyan hónapot tud elképzelni, ami a vágyaitól eltér.

az eleje csak feltételesmód, az sem vonz be semmit.

aztán kijelenti hogy ront az esélyein..

2015. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én akkor is reménykedtem, amikor még nem is próbàlkoztunk. De nem borultam ki, ha megjött. Inkàbb úgy voltam vele, hogy ha nem jön meg, az szuper, ha megjön, akkor új hónap, új esély. Hamar összejött.


Nàlam nem jött be a ràgörcsölés negatìv vonzata, nagyon terveztük a picit, össze is jött.

2015. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!