Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van jelentősége? Elég undorito...

Van jelentősége? Elég undorito lesz, de nem tudom máshogy megfogalmazni. Babát szeretnénk, ezért itt teszem fel a kérdést.

Figyelt kérdés
Megjött ma (sajnos) soha eddig nem vettem észre ilyet,nyálkás vér távozik,egészen sötét vörös vér,de sok nyálkával.Maga a vér mennyisége kevés.
2015. aug. 19. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális vérzés, nekem is ilyen volt mindig is.
2015. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen mindig,főleg első nap.De baj van?Vagy miért kérdezted?Olyan riadtnak tűnnek a szavaid.
2015. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál!Furcsálom,de megnyugodtam egy kicsit :)
2015. aug. 19. 22:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem baj van,mert ugy tudom az orvos elöször a megvastagodott nyálkahártyát látja a korai terhességnél és arra gondoltam terhes lettem mert 2napot késett a havim,eszembe jutott hogy vetélés is lehet a sok nyálka miatt.Igen,hülyén fogalmaztam mert tényleg megijesztett
2015. aug. 19. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Lehet, hogy történt megtermékenyülés. Egyszer olvastam, hogy azok, akik nem védekeznek, sokszor teherbe esik a nő, csak nem ágyazódik be. Ha belegondolok, volt, hogy nekem is nagyon erős vérzèsem volt.
2015. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szokott fájni a hasam de most görcsöl.Fájt tegnap is sejtettem hogy meg fog jönni.Igen,én át is estem ezen sajnos nem egyszer,pozitív tesztek után megjött.Az utolsó februárban volt,azota nem tesztelek mensi előtt.De ugye ilyenkor minden újdonság gyanús :/
2015. aug. 19. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!