Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt most negatív vagy...

Ez a teszt most negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Facelle teszt, kazettás. Az x-epil mindig szellemcsíkos volt, ezért most ezt vettem, mert erről itt csak jókat hallottam. De ilyen lett az én tesztem. Szerintem ez nem pozitív, mert időn belül (3 perc) még negatívnak nézett ki, de aztán kb 15 perc múlva már ott volt rajta egyértelműen az a második csík is. Szerintetek ez most így mi?

Időn belül:

[link]

[link]


Kb 15-20 perc múlva:

[link]

[link]


Már 4 napja késik, 3 napja barnázok, de még semmi. Nem is görcsölök. Most csináltam este a tesztet, de előtte 5 órán át nem mentem pisilni. 4 napos késésnél már így is mutatnia kellene, nem?


2015. aug. 24. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak szellemcsík.
2015. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez facelle teszt. Nekem mindig szellemcsíkos volt, akár csak az x-epil :(

Ez nem pozitív, csak szellemcsík :(

2015. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
negatív
2015. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Negatívnak látom


4 napos késéssel még lehet belőle pozitív, bár 3 napos barnázás nem jó jel.

2015. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is negatívnak gondoltam. Már nem bízom abban, hogy ez pozitív lesz. De jó lenne már, ha elkezdődne a következő ciklusom. Elegem van, hogy a testem nem működik rendesen :(
2015. aug. 24. 21:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is negatívan látom, de csinálj inkább reggeli elsőből, talán megbízhatóbb mint estiből.
2015. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez mind negatív. Szellemcsíknak pedig a száradási csíkot szokták nézni általában. De ha pozitív lenne, akkor nem lenne okod ennyit agyalni a dolgon, mert az egyértelműen látszik.


Nem feltétlenül fogja mutatni 4 napos késéssel. Az attól is függ, hogy a szervezeted mennyi hcg-t termel. Nálam pl 5 hétig nem mutatott semmit.


Amúgy meg nem biztos, hogy a szervezeted működik rosszul.

2015. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értem ez miért kérdés.Hómező mind.Vagy te látsz valamit?
2015. aug. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szellemcsík. Facelleből legközelebb a tesztcsíkosat ajánlom.


Viszont, ha eleged van, akkor ajánlom az aviva tornát, illetve a barnázás miatt lehet, nem ártana egy 21. napi hormonsort, meg pajzsmirigyertekeket nézetni. Az aviva torna mondjuk helyre tudja tenni pár hét-hónap alatt gyógyszer nélkül is, ha nincs súlyos gond.


Drukkolok, hogy rendeződjön a ciklusod, és sikerüljön a baba!

2015. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csináltál azóta tesztet?
2015. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!