Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. hét körül milyen jelei...

5. hét körül milyen jelei vannak a terhességnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi jele.
2015. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kimaradt menzesz, esetleg PMS-szerű tünetek, pl görcsölgetés, amit magnézium enyhít, vagy teljesen elmulaszt, illetve ekkor már lehet bimbóérzékenység.


Ritka esetben már lehet hányinger, hányás, de az inkább betöltött 6. hét utántól szokott kezdődni, már akinél van, mert sok nőnek egyáltalán nincs semmi erősebb tünete az egész terhesség alatt.

2015. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mensi meg volt az aktus utan 8nappal. De eros folyas hanyinger es fejfajasom van. Most szerdan kellene meg jonni e.
2015. aug. 30. 18:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Sose voltam vegetarianus, de most a hustol rosshul vagyok :S
2015. aug. 30. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Sanszos.

Vegyél tesztet.

2015. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha jól értelmezem szex utàn egyszer màr megjött és most megint meg kéne. Akkor az nem az 5. hétnek szàmít. A szàmítàs a fogantatàs előtti utolsó menstruàció első napjàtól indul. Tehàt az ha màsodjàra kéne megjönnie màr kb a nyolcadik hét lehet. Nekem teljesen elmaradt a menstruàcióm ésèles görcsök voltak helyette, folyamatosan azt hittem mindjàrt megjön. Nyolcadik héttől hànyinger. Nem hiszem h ha megjött neked terhes lennél de elő szokott azért ilyen is fordulni, főleg ha már ennyi idős vagy. Vegyél egy tesztet és kiderül! És írd meg :)
2015. szept. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!