Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 8 nappal ezelőtt voltunk...

Ha 8 nappal ezelőtt voltunk együtt és már 4 napja késik a menstruációm akkor mikor teszteljek? Várjak még?

Figyelt kérdés
Ha terhes vagyok, akkor hamarabbi aktusból biztosan nem mert a ciklusom végére döntöttük el, hogy jöhet a baba. Ciklusom közepén volt peteérésem a tünetek alapján (a nyák, meg kívánós vagyok olyankor eléggé :P) de a ciklusom vége felé újra ilyen vizesebb nyákom volt három napig. Lehet hogy két peteérésem volt?

2015. szept. 2. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még az ilyen bugyuta kérdéseket? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ha még ennyit sem tudtok, minek a gyerek?

2015. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
leghamarabb 10 napra rá mutatja ki TALÁN egy teszt. de kis eséllyel csak. egyébként érdemes 2 héttel rá inkább,sőt a tesztekre ilyen esetre 19 napot írnak (clearblue-n az volt írva)
2015. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sosem volt még ilyen hosszú ciklusom, a derekam fáj egy kicsit de szerintem a munkám miatt, na nemsoká kiderül az igazság :)
2015. szept. 2. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem még egy hetem lett volna menstruációig, de kaptam egy tesztet a barátnőmtől, mert gyanús voltam neki. És igaza lett! Este mindjárt mentem uh-ra, és a doki is megerősített, hogy ebből lesz valami :) Tüneteid nincsenek? Nekem a cicim iszonyatosan fájt középidőtől, és állandóan álmos voltam :)
2015. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem korai lenne bármilyen. "tünetet" tünetnek venni, úgyhogy azon kívül, hogy nem jött meg, semmi. Tegnap is éreztem a hasam kb fél óráig aztán el is múlt meg ez van pár napja...
2015. szept. 3. 05:55
 6/6 anonim ***** válasza:
tesztelj ma, majd 6 nap mulva
2015. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!