Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél később kiderült hogy...

Akiknél később kiderült hogy kisbabát várnak a beágyazódás környékén kb a 7-8-9. dpo-n milyen nyákot tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Több volt mint kb peteérés környékén, vagy éppen szárazságot és alig alig volt valami?

2015. szept. 3. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én görcsöltem, tehát bíztam benne, hogy ágyazódik be de folyást nem tapasztaltam, kivéve a 9. dpo-n enyhe rózsaszínes valamit de azt is csak egyszer, utána semmit. Egyébként nekem nem szokott folyásom lenni peteérés és menzesz között, amikor lesz folyásom, akkor már pár óra és menzesz idő van. Őszintén megmondom neked nem emlékszem mikor lett abban a hónapban de beágyazódás körül nem tapasztaltam.
2015. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt a ciklus végén különösebb folyás, peteérés környékén szokott lenni nyúlósabb, utána pedig kevesebb, és nem nyúlós. Nem emlékszem, hogy aza dott hónapban bármi máshogy lett volna, vagy ha az is volt, nekem nem tűnt fel. PMS-szerű tüneteim is ugyanúgy voltak, csak kicsit később kezdődtek, és kicsit eltértek a szoksásostól.
2015. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!