Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek az ovulációs...

Van olyan akinek az ovulációs teszt segítségével sikerült teherbe esni? Minden érdekel, mikortól tesztelt? Mikor voltatok együtt a párotokkal? Hány hónapig teszteltél mielőtt terhes lettél, stb?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Előző babánál és most is ovu teszteltem,előzőleg azonnal sikerült,most másodjára.Ahogy elmúlt a havim én már teszteltem,ahogy látszódott hogy hamarosan pozi lesz,2 naponta voltunk együtt.

Az ovu teszt egy jó támpont,hogy meglásd mikor van ovud és ha a tutira akarsz menni.

2015. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az csak annyira jó, hogy meg tudod állapítani, hogy mikor van tüszőrepedésed.

De egy ultrahang biztosabban megmutatja, hogy ténylegesen megtörtént-e.

Amúgy igen, az első gyerekem tervezésénél azzal figyeltem, mikor van ovuláció, és rögtön teherbe is estem.

Most második gyereket szeretnék, de most 19. napon van peteérésem, nem pedig 14. napon, mint régen, ezért azt hittem, nincs is peteérésem, mert 10-14 nap körül teszteltem.

2015. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem decemberben jó lenne teherbe esnem, akkor jön haza a férjem. Utána már csak húsvétkor és már nem akarjuk húzni a kis tesót. Akkor lehetséges hogy elsőre is sikerülhet. Addig ki akarom tapasztalni hogy is működik meg minden.
2015. szept. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!