Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet már ilyen korán ovuláció...

Lehet már ilyen korán ovulációs fájdalom?

Figyelt kérdés
Szoptatok még. Előző ciklusom 50! napos volt. Gondolom ovu nélkül. Menstruációm 6 napig tart ebből a 6. nap már csak barna folt szokott lenni. Viszont most a 7. és a 8. napon is van tejeskávé színű maszat,ami nekem sosem volt. Görcsölget a hasam és vizes folyás is van. Lehet most előbb lesz ovulációm az előző hosszú ciklus miatt? Volt így még valaki?

#szoptatás #ovuláció #váltakozó ciklushossz
2015. szept. 7. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatás alatt, mikor megjött, sokáig volt köztivérzésem, de nekem ovu előtt volt több nappal. Véget ért a 6. napon a menzeszem, majd a 9.-en újra barnáztam. Azaz eleinte rendesen véreztem, később már csak barna volt. A védőnő mondta, hogy kisebb hormonzavar miatt lehet, aminek az oka valószínűleg a szoptatás. De nekem ettől függetlenül minden hónapban volt ovum. Az előző szoptatáskor pedig 42-46 napos ciklusaim voltak, de akkor is volt ovu. Az utolsó, amiben megfogant a kistesó, éppen 45 napos lett volna. Szóval akármi lehet. De persze lehet ovu is, csak szerintem valószínűbb a hormonzavar.
2015. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem nem közti vérzésem van,mert folyamatos volt,tehát nem múlt el és nagyon pici barna folt volt. Azóta sincs szerencsére. Nekem eddig volt 38,29,50 napos ciklus. Szerintem még nem állt be,meg most megint nagyon sokat szopizik a fiam,szerintem attól is lehetett hosszabb ez a ciklus.
2015. szept. 10. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!