Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mutatott már vkinek hamisan negatív eredményt az ovuteszt amikor jósnak használta azt? Tudom miért hívkák jostesztnek, de most kíváncsi vagyok, mert eddig pozitív a menzi elott 2nappal, de pms tuneteim vannak.

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A tünetekre ne adj, de komolyan! Ugyanolyan terhességnél is, legalábbis nálam, annyi kivétellel, hogy hányingerrel párosul. Mindegy, ez egyéni. Én használtam, nekem bevált, de sokan csalódtak. Azt tudod, hogy reggel kell, ha jóstesztelsz? Ha +, akkor egy érzékeny teszt is kimutatja már. Sok sikert!
2010. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tesztelni elkezdtem már 4nappal ezelott,halvány volt, de picit minden nap erosebb.igaz ma sem volt 100% ban pozitív,de kozép erosségnél intenzívebb.most ha ránézek már fakobb..normális ez?
2010. márc. 12. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, kifakul. Minden nap erősödnie kell, össze kell hasonlítanod őket.
2010. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!