Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velem van a baj? Megszakítássa...

Velem van a baj? Megszakítással szexelünk, igaz csak hétvégéken, mert akkor találkozunk, de eddig 5 év alatt sosem lettem terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Persze, jól fog jönni, hogy nem esek rögtön teherbe, szeretnénk egy hosszabb időszakot kiélvezni mindenféle védekezés nélkül, de azért kicsit aggaszt is, mert nem akarok műtétek sorozatán átmenni. A természetes módszer híve vagyok a teherbeesésben is, ahogyan a védekezési módszerekben is.

2015. szept. 8. 11:55
 1/10 anonim válasza:
69%

tudod, ha terhes akarsz lenni, akkor nem kell a megszakítás

vagy nem értem mire gondolsz?

2015. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
45%
Ezt nekünk most komolyan tudnunk kellene? :D
2015. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy ez egy nagyon veszélyes módszerként van számontartva... de akkor mégsem?

Nem akarok most terhes lenni, csak elgondolkodtam a dolgon... ha terhes is akarnék lenni, nem akarnám rögtön és görcsösen, hanem eljátszadoznánk.

2015. szept. 8. 11:58
 4/10 anonim válasza:
42%

Ez csak a lúzerek szerint veszélyes, mert irigylik hogy te szexelhetsz, ráadásul úgy ahogyan a legjobb!

Elmondom neked, hogy megfelelő ésszel még a naptár módszer is működik. Azaz bele lehet élvezni a punciba termékeny napokon kívül.

2015. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
93%
Én azt mondom, hogy azért a punciba ne élvezz. Nyilván Ovuláció környékén védekezni kell, de amúgy lehet megszakítással is, ha a férfi tényleg ki tudja húzni mindig. Sok terhesség szerintem abból születik, hogy csak azt mondja, hogy kihúzta, aztán mégsem.
2015. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van akinek mjmknális v annyi se az előváladéka. Annál elenyésző az esélye a teherbe ejtésnek.

Nekem megszakítással fogant a gyermekem....

2015. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

#4 egyetértek veled! Beleélvezéssel sem könnyű teherbe esni, megszakítással és naptármódszerrel szinte semmi esély. Mi sem védekeztünk és amikor tudatosan gyereket szerettünk volna akkor is eltartott 7 hónapig mire összejött. Kérdező te nehezen esel teherbe ennyi az egész... élvezzétek egymást.


32F

2015. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem biztos, hogy nehezen fogsz teherbe esni...én 10 évig kb. ezzel a módszerrel védekeztem, 3 különféle férfival. Jó, legyen kevesebb, mert amég nem lett komoly a kapcsolat, addig óvszerrel. Mikor gyereket akartunk, rögtön az első hónapban megfogant. Pedig én is pont ugyanezen dilemmáztam, mint te :)
2015. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is nagyjából 5 éve alkalmazzuk a módszert. Nem lettem terhes. Pedig volt, amikor egymás után 2 menet is volt, kb. 30 perc különbséggel. Miután nálunk ennyire "bevált" a dolog, én is azon kattogok mostanában, vajon mi az oka. Talán amúgy elsőre összejönne, vagy az is lehet, hogy 1 év múlva se? Nem tudom. Mindenesetre az utóbbi időben néha Pharmatexxel is csináljuk, megszakítás nélkül. Eddig ez is beválni látszik nálunk... Mindenki maga dönti el, milyen védekezési formát választ. Én nem bánom a megszakítást, hiszen soha nem lett belőle baj. Bár így a 30-hoz közeledvén egyre inkább foglalkoztat a kérdés, hogy ugye nem velem van a baj.
2015. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is igy "védekeztünk" a párommal 6 évig, és nem lettem terhes, aztán egyszer csak hopp, nem jött meg...
2015. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!