Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3 teszt is negatív, tünetem...

Ha 3 teszt is negatív, tünetem sincs, akkor mitől késik?

Figyelt kérdés

Augusztus 27.-én kellett volna megjönnie, 26.án görcsöltem este, de nem jött meg, azóta se. Óvszerrel védekezünk, és a 14.napon amikor késett csináltam tesztet, az volt a 3. és negatív lett, az előző kettő is...Akkor így nem lehetek terhes ugye? :/ A hasam néha fáj nagyon, és görcsöl, és a hüvelyem is, csípi a víz, és behatolásnál is. Mielőtt megjött voltam laborba gyulladásra utaló eredményeim voltam. Késhet valamilyen gyulladástól ennyit, és fájhat attól? Terhesség akkor kizárva, ugye? Dokihoz majd csak jövőhéten tudok elmenni, de nagyon félek... :/ Mit tudok tenni a görcsök ellen addig is? Olvastam a forró sós vízbe ülést, és cickafark teát...Segítettek ezek valakinek? Voltál hasonló helyzetbe?


19/L


2015. szept. 13. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel kettöt még azelött csináltál, hogy meg kellett volna jönnie, igy az szerintem nem számit. Söt, talán az se, amit aznap. Amikor már pár napja késik, akkor kell tesztelni.


Amugy nekem 18 évesen volt egyszer olyan, hogy 3 hetet késett, minden ok nélkül. Utána megjött és pontos volt, mint azelött.

2015. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettél.. mindegyik tesztet azután csináltam, hogy meg kellett volna jönnie. A legelsőt a akkor csináltam mikor már 4 napja késett, a másodikat a 10. napon, a harmadikat pedig akkor, mikor már 2 hete késett. =)
2015. szept. 13. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Uu, ne haragudj. Azt hittem a harmadikat csináltad 14 nappal az aktus után.


Nem hiszem, hogy terhes vagy akkor, ennyi negativ teszt után. Meg hát védekeztetek is. Hátha a doki tud többet mondani. De mondom, nálam semmi nem volt. Elötte is ls utána is pontos volt a menstruáciom. Majd ird meg, mit mondott a doki.

2015. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, aranyos vagy! =) Nekem is volt már, amikor tavaly 3 hónapig se jött meg, de most azért vagyok ideges, mert fáj is, és görcsöl is:/
2015. szept. 13. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:
PCOS, pajzsmirigy alulműködés stb.
2015. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem hiszem, hogy babát várnál, viszont a tünetek miatt jó eséllyel van valami fertőzésed, esetleg egy hormonális megborulással megfejelve. Szerintem amíg eljutsz a nőgyógyászhoz (semmi esetre se hagyd ki!) egy canesten hüvelykúppal meg lehetne próbálkozni, ha gombás fertőzés, akkor az javítani fog az állapotodon.
2015. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A cickafark, és a kamilla jó a gyulladásra, és a gombára is.


Nem lehet, hogy stresszes voltál mostanában?

Bár a görcsölés kivételével a többi tünet nem igazán utal rossz közérzetre.



A görcsöket esetleg meleg vízes palackal lehet enyhíteni.


De terhes, na az biztos nem vagy.


13/L

2015. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
PCOS lehet. Más tüneted van?puffadás;hízás? Ha már máskor is kimaradt 3 hónapig,akkor miert nem kerested fel a nőgyogyaszod?
2015. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Aranyosak vagytok, kicsit akkor megnyugodtam, hogy terhes nem vagyok. Voltam nőgyógyásznál akkor is, de csak beutalót kaptam, hogy ha majd megjön akkor menjek el laborba.:/.. utána olvastam a PCOSnak és lehetséges.
2015. szept. 13. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!