Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem a gyógyszer...

Terhes lettem a gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
Egy éve szedem a Tri regolt teljesen pontosan mindig este egy szem.A vérzésem az utóbbi pár hónapban (kb 3) megváltozott.Sokkal kevesebb lett.Most olyan furán érzem magam.Veszek délután tesztet és megnézem mi van...De viszont vérzek...
2015. szept. 17. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy terhes vagy? Csak mert kevesebb a vérzésed?
2015. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha vérzel nem tartom valószínűnek, hogy terhes lennél. De ha ez megnyugtat vegyél egy tesztet. Szerintem orvoshoz is menj el és mond el neki, hogy mostanában megváltoztak a dolgok...
2015. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha vérzel valószínűtlen a terhesség, főleg gyógyszer mellett...orvoshoz akkor kell fordulnod, ha kimarad a vérzés, ez esetben elképzelhető hogy más gyógyszert kell használni, mert elvékonyodhat a méh nyálkahártya és az eléggé káros.
2015. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vérzésem a szünetben múlthéten volt.Azóta már szedem a másik levél gyógyszert és tegnap óta ismét vérzek.Inkább olyan rózsaszínes.Fájnak a melleim és a hasam görcsöl,mint amikor megakar jönni.Van már két gyermekem és nem terveztünk többet.És tudom magamról,hogy mindkét terhességnél tudtam,hogy terhes vagyok.Ezt érzem most is.
2015. szept. 17. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg a teszt eredményét.
2015. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet,de menj el dokihoz is mondd el neki,ha jol értettem gyogyszer közben most is vérzel.ez nem normális,azt jelenti h nem véd megfelelően a tabletta amit kaptál.
2015. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy tesztet munkából hazajövet.Negatív :)!!!Hétfőn doki és kérek másik fogzásgátlót!köszönöm mindenkinek.
2015. szept. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!