Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Barátommal nagyjából 1 hónapja feküdtünk le egymással először, az első pár alkalom kezdetén (max 5 perc) nem használtunk óvszert, azután már elejétől végéig.

Szerda körül kellett volna megjönnie, de azóta is semmi. Csütörtökön volt egy nagyobb "görcsölésem" nagyjából 1 órán keresztül, akkor fellélegeztem, de végül elmúlott és ugyanúgy változatlan maradt a dolog. Hét eleje óta fáj a fejem napi több órában, de ez nekem nem szokott "jel" lenni.

Mindkettőnknek ez volt az első, szóval lehet, hogy kicsit túlgörcsöljük a dolgot (legalábbis én biztos), de már minden lehetőséget szeretnék kihasználni, hogy lenyugtassam magam (nyilván nem szeretnék terhes lenni). Még nem csináltam tesztet és semmit, tudom hogy az lenne az első, de gondoltam még vasárnapig várok, hátha...


2015. szept. 18. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy az ovuláció környékén is voltatok e együtt óvszer nélkül. Esély mindig van. Ha már meg kellett volna jönnie, első, hogy tesztet veszel. Parszaz forintért már lehet kapni. Jobb, mint a gyk-n stresszelni, ahol úgysem tud neked senki semmit mondani.
2015. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs, de akkor már biztosan végig volt rajta óvszer. És az elején is csak pár percig nem, és amiatt az előfolyás dologtól félek, de gondolom azt érezné ő is, meg mondta is, hogy nem volt semmi. De én azért persze pánikolok .-.
2015. szept. 18. 21:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Jesszus, még mindig elhiszik ezt? :D

Az előváladék MINDIG van.

Igen, lehetsz terhes.

2015. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Alapból mennyire szabályosak a ciklusaid?


Mi mindig védekeztünk/védekezünk, de össze-vissza menstruáltam mindig is, így folyton stresszeltem, többször is volt rá példa, hogy késett, késett, szétizgultam magam, aztán csináltam tesztet, negatív lett, és konkrétan rá egy órára megjött.


De ilyet ne csináljatok, mert előváladék mindig van, és nem, nem érzi a srác sem, úgy képzeld el, mintha mondjuk te egy picit benedvesednél, csak annyira, hogy a hüvelyedben maradna. Te éreznéd? Nem hiszem, ő is így van vele. Ne hazárdírozzatok.

2015. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Eléggé szabályosan szokott megjönni, általában 15. körül. Ha vasárnapig nem lesz változás, feltétlen veszek tesztet.

Ő azt mondta érezni szokta, és ott sem lett volna másképp, hiszek neki :) -próbálok-

2015. szept. 18. 22:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ezt mondja, mert szeretné berakni kicsit gumi nélkül...:D
2015. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pff ilyen hülye dumát, az előváladékot nem érzik meg, az jön és folyamatosan termelődik szex közben.
2015. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Csak az előváladéktól teherbe esni 0,00001% az esély kb.

Úgyhogy ne parázz.

Azok, akik így esnek teherbe, a legtöbbnél elsül a fegyver, csak kínos bevallani, ezért mondjàk inkàbb azt, h megszakítással "védekeztek".

2015. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem görcsölöd eléggé túl. Ha így tennél, nem engednéd a behatolást óvszer nélkül. Nagyon sokat kockáztatsz!
2015. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kár, hogy lepontoztatok, mert ez valóban így van.

Kérdezzetek meg egy orvost erről.

2015. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!