Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnek kis babat!...

Nagyon szeretnek kis babat! Voltmar olyan hogy egyszer 8- dikan jott meg aztan 6 dikan de olyan meg nem hogy 11 napot keset volna tesztet nem vettem mert ugy erzem meg fog jonni szeritetek mit csinajak varjak meg? Hanyigerem van stb

Figyelt kérdés
Sziasztok
2015. szept. 19. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Terhesség esetén is van meg fog jönni érzés. Az első trimesztert akár végig is kísérheti de amúgy magnézium enyhít rajta.
2015. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet,már délután is kimutatná
2015. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csajok felek nagyon hogy negativ lesz :( nem kellene pl 24 dikeig varnom nm tudpm azaz erzesem 24 jon meg de olyan kesson meg mar hova jonne meg :( koszonom hogy segitetek puszi
2015. szept. 19. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor is csinálj tesztet. Ez az egyetlen válasz a kérdésedre.
2015. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálsz, amit akarsz, senkit nem érdekel. Nem kell itt kérdezősködni, hanem csinálni kell egy tesztet.


Mellesleg annyira ostoba vagy, hogy azt sem vagy képes normálisan leírni, hogy mikor jött meg utoljára, és mikorra vártad, akkor nem tudom, mit akarsz tőlünk.

2015. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szanalmas vagy !!!!!!!! Ugy lattom kerdezni sem lehet hat ki r... Lennwl te hogy itt pattttpgsz nwkwm b... meg
2015. szept. 19. 12:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Ujabb iq bajnok kerdezo...

Figyelj, ha nem akarsz tesztet csinalni, mert erzed, h mikor fog megjonni, akkor szerinted honnan az egbol kellene tudnunk, h terhes vagy-e.

A terhessegi teszt nem atomfizika, lepisiled, es megnezed, h 1 v 2 csik. Es akkor nem kell itt karomkodnod, mert az idiota kerdesedre az elozo valaszolo ingerulten valaszolt.

2015. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom az Astro tV szolgáltatásait, a logikádat elnézve, neked arra van szükséged.
2015. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, miert kell f@sni egy teszttol??? Ha nem vagy terhes, igyis ugyis negativ, tehat nincs baba, es megjon, vagy hormonproblemad van. Ha meg ott a baba, azt ugyis kimutatja. Sose ertettem az ilyen "nem merek tesztelni, de terhes lehetek?" tipusu kerdeseket...
2015. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a szánalmas?



Muhahahaha

2015. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!