Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak beképzelem a napok óta...

Csak beképzelem a napok óta tartó hányingert? A teszt negatív sajnos.

Figyelt kérdés
A nemvárt napján negatív lett a tesztem (digitális), előző délután pedig negatív lett a 25-ös facelle. Viszont már előtte lévő két naptól hányingerem van, napi 3-4x, ami addig tart, míg nem eszem valamit. Most, hogy már egy napja teszteltem (ma van a nemvárt +1) még mindig tart a hányinger, pedig negatív lett a teszt. Még így is lehet álterhes tünet? Nincs gyomorbajom, teljesen rendben érzem magam ezt leszámítva.
2015. szept. 21. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak terhesség miatt lehet hányingere az embernek.

A tesztnek higgy, ne a tüneteknek.

2015. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg.

Nekem is volt ilyen.

Szerintem a mensi előtti "tünetek" nagyon hasonlítanak a terhességhez. Kicsit máshogy érzed magad, nagyobbak a mellek. Főleg, ha még késik is egy-két napot. Na akkor már nekem is volt, hogy úgy éreztem, hogy babát várok, émelyegtem is, valahogy úgy virultam, mint egy boldog kismama. Aztán én is teszteltem és negatív lett. Most már inkább nem is tesztelek, inkább kivárom, hogy megjön-e vagy sem.

2015. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Most valahogy másnak tűnt.. de fel kell fognom,hogy megint nem.
2015. szept. 21. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, hogy erős hányinger stb.... s a tesztek negatívok lettek, sőt még késett is 3 napot. Szóval simán lehet hogy annyira akarod hogy testi tüneteket produkálsz. Én vagyok rá a példa :)
2015. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!