Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg csütörtökön kell hogy...

Elvileg csütörtökön kell hogy megjöjjön. Tüneteim nincsenek csak félek hogy bebeszélem magamnak. Ma teszteltem és negatív lett. Nem akarok terhes lenni csak történt egy szex "balesetünk" de a párom szerint nincs baj. Nos?

Figyelt kérdés
szerintetek?
2015. szept. 22. 18:18
 1/5 anonim válasza:
Szia ilyen korán nem mutatná még ki a teszt.varj még és ne stresszeld magad mert attol is késhet!!!
2015. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

(Ha megvolt a baleset akkor miert nem veszel be esemenyutanit?Ez nem jatek.)

Akerdesre a valasz:Amennyiben az aktus mar egy 2 inkabb 3 hete volt a terhesseg nagy valoszinusegel kimutathato "lenne".

De szerintem nincs baj szoval ne izgulj,Es attol sem ha esetleg pozitiv lenne a teszt mert lehet" falsch",Azert mert a menstruaciod es a terheseg soran ugyan azok.a.hormonok.termelodnek igy elviekben van hogy azt is kimutatja a teszt ha te csak szimplan menstrualsz.De ha nagyon izgulaz kerj idopontot nogyogyaszhoz!

2015. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért félek mert fiatal vagyok és semmi képen nem akarok terhes lenni, és most fel vagyok fázva amire antibiotikumot szedek és remélem ha késik akkor ez miatt. Ma is csinálok majd egy tesztet de azért félek mert egyáltalán nincs folyásom. Pedig ma kellene hogy megjöjjön.
2015. szept. 24. 10:58
 4/5 anonim válasza:

A felfazas ha jol tudom a vesemedence gyulladasa.

csinalj reggel ket db tesztet ha mindketto EGYERTELMUEN negativ akkor nincs baj!

2015. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma a reggeli vizeletemet eltettem ameddig nem vettem egy tesztet (délután) és negatív lett! Ma kellene hogy megjöjjön. Én azt olvastam hogy az antibiotikum miatt késhet de nem értem miért nincs folyásom.
2015. szept. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!