Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35-40 naposak a ciklusaim,...

35-40 naposak a ciklusaim, utoljara augusztus 14-en volt menzeszem. Kb 1hete fura fajdalmaim/gorcseim vannak. Olyasmi, mint menzesz elott, de megsem. Ma teszteltem napkozben. Tobbi lent?

Figyelt kérdés
..,egy halvany csikom volt. Valami olcso teszt amugy, nemtudom mikortol mutatja biztosan a terhesseget. Nem szeretnem beleelni magam, hogy baba lesz. Lehetseges, hogy meg nincs eros pozitiv, de megis lesz baba?
2015. szept. 25. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
halvány csík is csík! ha tényleg ott van, akkor az 99%, hogy baba :)
2015. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bar igazad lenne :)) holnap veszek clearblue-t, jo lenne tudni :)
2015. szept. 26. 00:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Vettem egy CB tesztet, most értem haza. Van értelme most megcsinálnom, vagy várjak vele?!? Mivel elég hosszúak a ciklusaim, még csak pár napos késéről van szó. mértem a hőmérsékletem is az elmúlt 3 napban. Folyamatosan 37fok. Kicsit tartok tőle, hogy csak valami hülye fertőzést szedtem össze, és amiatt késik..Nem akarom beleélni magam. Ha meg túl korán tesztelek, és negatív lesz, várhatok hétfőig a következő teszttel :D
2015. szept. 26. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:

mindenképpen ki kell már mutassa a cb teszt. Használd el csak nyugodtan. Hidd el ha már volt egy pozid, ez is az lesz. Ne félj! inkább bízz és légy pozitív mint a teszted :)


Írj ,hogy mi lett. Esetleg tedd fel nekünk.

2015. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2015. szept. 27. 11:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Kezdhetek orulni???:))))))))))
2015. szept. 27. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!