Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo, es halvany...

Fogamzasgatlo, es halvany pozitiv! Mikor teszteljek ujra?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek (a 2. honapja) percre pontosan bevettem mindig. A 7 napos szunetben csak 1 napig tartott a megvonasos verzesem es furcsa tuneteim voltak ezert ma reggel teszteltem.. Elso pisibol, idon belul halvany pozitiv lett.


Mikor erdemes szerintetek ujra tesztelnem?


Meg egy kerdesem lenne, ha a kovetkezo teszt is pozitiv abba hagyjam a fogamzasgatlot, vagy vegig kell szednem ezt a honapot?( Meg van 7 nap)



2015. szept. 28. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azonal hagyd aba a fogamzásgátlót es Menj nogyogyaszatra mivel fogamzásgátló mellett estel teherbe. Ez nem jelent baj csak hogy orvosilag is bizonyított legyen a terhesség.

Es pozitiv teszt utan nem szabad tovabb szedni fog.gatlot!

2015. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt! Nem szedem mar be a tobbit, es holnap kerek idopontot az orvoshoz. Nem varok akkor meg egy tesztig.
2015. szept. 28. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:

3 nap múlva tesztelj.


De akár holnap is elmehetsz a dokihoz, mert ha még nem is lát semmit, de tud tanácsot adni.

2015. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Majd Írj, mit mondott a doki. Folyton ettől féltem én is.
2015. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nos mi lett Kérdező 😉 ?voltal orvoshoz?
2015. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jovohet hetfore kaptam idopontot. Tegnap reggel csinaltam meg egy tesztet az ugyan olyan lett, nem erosodott.
2015. okt. 1. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Az első tesztelesed ota eltelt kb 4-5nap ha jol gondolom .


Egy leheletnyitvel sem erosodtott a 2.csik??



Mert 2naponta a hcg szint emelkedik!

2015. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tesztet nem tudnád feltölteni..,,?
2015. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

28-an teszteltem ugye, es 30-an egy masikat, ami nem erosodott, de a halvany csik azon is ugyan ugy ottvolt, par percen belul.

Sajnos nem tudok felteni, probaltam de a telefonom nem csinal eles kepet es igy nem latni..:S

2015. okt. 1. 20:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Majd ird meg letszi ha mész orvoshoz hogy mit mondott.

Egyébként örülnél ha baba lenne a dologban?

Mert azert pozi teszt alltalaban majdnem csak "gyerekre utal 99%ban"

2015. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!