Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló után kell...

Fogamzásgátló után kell tartani szünetet ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
35 éves leszek novemberben, tehát sokat nem akarok várogatni. Van már egy 6 éves fiam és szeretnénk kistestvért. Egy éve szedek újból tablettát (Diane 35). Annyi eltérő infó van arról, hogy kell e várni vagy sem... teljesen elbizonytalanodtam... Szerintetek?

#fogamzásgátló utáni terhesség
2015. szept. 28. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
már a legtöbb orvos is azt javasolja hogy gyógyszer után egyből lehet próbálkozni. Mi is így tettünk, mindkettő az első hónapban fogant. 6 és2 évet szedtem gyógyszert. mindkettő makk egészséges
2015. szept. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is tervben van a baba, bár egyelőre csak beszélgetés, tervezés szinten. 8 éve szedek fogamzásgátlót folyamatosan, nekem a nőgyógyászom azt javasolta, hogy 3 hónapot várjunk, de nem azért mert a baba egészségére lenne káros ha rögtön teherbe esnék, hanem hogy hagyjak a szervezetemnek egy kis regenerálódást. Azaz hagyjak magamnak 3 hónapot legalább, hogy a szervezetem visszaálljon a régi kerékvágásba, és rögtön ki is derülne, hogy a ciklusom rendszereződik-e stb.
2015. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!