Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel lefeküdtünk,...

A barátnőmmel lefeküdtünk, védekeztünk és nem szakadt ki a gumi meg másnap megjött neki. az aktus után 9-10 nappal hányingere volt, Lehet, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Légyszi válaszoljatok.
2015. szept. 30. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
esélytelen
2015. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. Nincs száz százalékos védekezési mód.

De ilyen hamar nem lesz hányingere tőle, mivel még max. a beágyazódás zajlik.

2015. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat:),még azért várok válaszokat
2015. szept. 30. 11:04
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Mivel a gumi rendben volt, kicsi az esélye. De az tuti, hogy ilyen hamar nem jelentkezik a terhesség tünete. Szóval a hányinger 100 %, hogy nem attól van.
2015. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor is 2-es a gumi pearl indexe, ha megfelelően használtátok. Soha nem lesz nulla.


[link]

2015. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De utána 1 nappal meg jött neki a menstruációja
2015. szept. 30. 11:15
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen. Meg. De nincs esélytelen nap egy ciklusban. Nekem mensi alatt van ovulációm. Nem gondoltam volna, de mikor nem jött a baba, teszteltem és kiderült, hogy nekem nem félidőben van. Mivel nem tűntök rutinosnak, gondolom a barátnőd sem tudja, neki mikor van. Kicsi az esély nagyon, de nem lehetetlen. Ezt jobb, ha mindig szem előtt tartjátok.


Amúgy hányingere kizárt, hogy ettől van, még ha a sok véletlen be is jött volna, akkor sem lehet ilyen hamar ilyen tünete. Ez kizárt. Még nincs mitől.


https://www.youtube.com/watch?v=1HkqeORgn_U

2015. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat
2015. szept. 30. 11:23
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes is lenne, abból az aktusból nem most lenne hányingere.


Azért az durva, hogy szinte nulla az esélye a terhességnek, de több minden másnak nagyobb, mégis erre gondoltok.

Gyomorrontás? Vírus? Akármi???

2015. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet egy vírust kapott el tényleg,de köszönöm a válaszotokat,azért gondoltunk erre ,mert félünk nehogy baj legyen belőle :)
2015. szept. 30. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!