Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nyaralás kihat a teherbeesés...

A nyaralás kihat a teherbeesésre? Végigszexeltük a nyaralást, nagyon boldogok vagyunk, ott kérte meg a kezem, és ez felvillanyozott minket. Termékeny napjaimban voltam, mennyi az esélye? Megszakítás volt csak.

Figyelt kérdés
Nem lenne ellenemre, csak most gondoltam bele. De végülis 25 évesen ideje lenne már. :)

2015. szept. 30. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély, mivel a megszakítás nem sokat ér.

Akartok gyereket, vagy csak "ideje lenne már", mert korban vagy?

Mert nem mindegy. Speciel szerintem ennyi kevés egy gyerekhez. Egy ember életéről ne az döntsön, hogy elértem egy bizonyos kort.

2015. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy korban vagyok, de annyira nem is várnék vele.
2015. szept. 30. 15:03
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát, mi a nyaralásról vittük haza a kistesót, és sok ismerősöm van így vele ;)
2015. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Bárcsak ilyen könnyen mennének a dolgok...
2015. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi 2 ilyen nyaraláson vagyunk túl csak mi tervezzük is és semmi.
2015. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Az hülyeség, hogy a megszakítás nem sokat ér. Nekem legalábbis bevált. Sose lettem terhes csak, amikor nem volt megszakítás vagyis akartam is terhes lenni. Lassan 13 éve bevált módszer ez nálunk...

Szóval szerintem nem nagy esélyed van egy terhességre.

2015. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Élvezd az életet! A gyerekkel még nem késel el!
2015. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nálunk is bevált módszer a megszakítás. Van akinél működik, van akinél nem. Viszont gondolom nem véletlen nem ment el benned párod, akármennyire is "felvillanyzott" hangulatban voltatok, ahogy írtad is. Szóval ha gyereket akartok, akkor miért a megszakítás?
2015. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem akarunk még. Ezért a megszakítás :)
2015. szept. 30. 18:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 7-essel is egyetértek. Úgy írod ezt, hogy 25 évesen ideje lenne már, mintha legalábbis 35 lennél. Hidd el, nem vagy lekésve semmiről. Sok sikert!
2015. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!