Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amenorrhea alatt teherbeesni?

Amenorrhea alatt teherbeesni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, 7 éve étkezési zavaros- ennek következtében áll fent az előbb említett állapot.

Ritkán néhány napot szoktam menstruálni, utoljára májusban volt erre példa.

Elszakadt gumióvszer - jöhet a gólya? Vagy erre az esély a nullával egyenlő?



2015. szept. 30. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudják milyen okból nem menstruáltam szinte sohasem. Egy csapat orvosnál jártam, mindenki azt mondta, hogy természetes úton nem tudok teherbeesni. Egyszer nem védekeztünk a férjemmel és 9 hónap múlva jött a gólya. Úgyhogy erre ne alapozz. Ha az esély kicsi is, mindig ott van.
2015. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jöhet a gólya, mert bármikor lehet egy kóbor peteérésed, attól hogy nem rendszeres a ciklusod.
2015. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előfordulhat
2015. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is lett egy kislányom amenorrheával az esély mindig több a nullánál ha élsz nemi életet
2015. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!