Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer abbahagyása után...

Gyógyszer abbahagyása után mikor próbálkozhatunk?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve szedem a Stodette-t és babát szeretnénk. Most abbahagytam, mennyi időnek kell eltelnie?
2015. szept. 30. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Azonnal. Bár vannak, akik azt a nézetet vallják, hogy meg kell várni, hogy a ciklusod visszaálljon. De nem kell, hogy kiürüljöna gyógyszer a szervezetedből, mert ez azonnal kiürül. Gondolj csak bele, ha 1 szemet nem veszel be, máris lehetsz terhes. Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy azonnal próbálkozhatunk, meg is fogadtuk:)
2015. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Yasminelle-t szedtem 6 évig. Mikor babát szerettünk volna, kivártam a 6 hónapot. Nekem nagyon felborult a hormonrendszerem az abbahagyásakor, 17 kg-ot híztam 2 hónap alatt, pedig ugyanannyit ettem, mint előtte.

Hallottam, hogy nem muszáj várni, de úgy voltam vele, ártani biztos nem árt. A 3. próbálkozós hónapban össze is jött a baba.

2015. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!