Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tortent egy kis baleset 3es...

Tortent egy kis baleset 3es fel hete baratnommel pont menstruacio utani nap. Bevette a postinor tablettat. Majd ezutan a 6ik nap verzett de csak 4napig.1hettel a baleset utan a teszt negativ volt. De mostanaba gyakran van hanyingere. Lehet e baj?

Figyelt kérdés
Mikor kene megjojjon neki megint? Vagyy lehet baj, hogy gyakran van hanyingere? Vagy csak a gyogyszer mellekhatasa meg mindig?!
2015. szept. 30. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy gyorstesztet kb 500 Ft és kiderül
2015. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
1 héttel együttlét után nincs mit kimutasson a teszt. Min. 14 nap, de inkább több kell ahhoz, hogy egyáltalán lehessen mit kimutatni. Kicsit fogalomzavarban vagytok szerintem. Hogy mikor kell megjönnie megint? Ilyen hormondózis után a jó ég tudja csak. Nagyon meg tudja kavarni a ciklust. Hányingere is sok mindentől lehet. Ha eltelt min. 2 hét az együttlét óta, akkor reggeli első vizeletből ismételjétek meg a terhességi tesztet!
2015. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked meg értelmezési zavarod van

"Tortent egy kis baleset 3es fel hete baratnommel pont menstruacio utani nap."

három és fél hete voltak együtt.

amúgy meg vannak szuper érzékeny tesztek, tájékozódj.

2015. okt. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek mesélj még a CSALÁDI KAPCSOLATOK kategóriában a barátnőd menstruációjáról... darabos? Élénkpiros? Szaga milyen? Mi a jó francért nem vagy képes a hüvelyesednek a megfelelő kategóriát kiválasztani?!
2015. okt. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló! nekem a gyerekvállalás, nevelés, azon belül a teherbeesés kategóriában van a kérdés :O

mi van most? :O nem értem


A kérdésre: anno 2szer alkalmaztam ezt az esemény utáni gyógyszert. Nem véreztem tőle. rendes időben jött meg. Ez persze nem jelenti még azt hogy a párod terhes lenne.

Szerintem is teszteljen. 3 és fél hét elteltével biztos kimutatná már.

2015. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adminok átrakták a kérdést a megfelelő kategóriába. :)
2015. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni felkavarja a hormonháztartást. Emiatt nem lehet megmondani, mikor fog legközelebb megjönni.


Csináljon egy tesztet, ha az negatív (az lesz), akkor megnyugodhat, biztos nem terhes.

2015. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Negativ lett , de még mindig van néha hányingere és szokott fájni a hasa alja
2015. okt. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!