Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen Barátcserje terméket...

Ketim kérdése:

Milyen Barátcserje terméket használtatok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Második babával próbálkozunk ( van egy 2 éves kisfiunk ), és már lassan 3/4 éve nem jön össze( a fiam hamar összejött 3 hónap után ). A menzeszem kicsit szabálytalan.

Tartanék egy barátcserje kúrát. Ha azután sem jön össze irány a doki.



2015. okt. 2. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt használtam: Nature's Way, Vitex Fruit.

Cisztásak voltak a petefészkeim (most babát várok és állítólag elmúltak) és ezért rendszertelen volt a mestruációm.

Első hónapban 3x3 szemet szedtem egész hónapban, majd második hónapban 3x2 szemet majd 3x1 egyet. Nekem akkor segített rendbe rakni a mestruációm, igaz akkor sem volt napra pontos de sokkal jobb volt mint azelőtt.

Azt hiszem ha babát szeretnél akkor csak peteérésig szabad szedni (ennek még nézz utána). Én akkor még nem szerettem volna babát.

Sok sikert nektek, remélem hamar összejön :)

2015. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Gratula a babóhoz.
2015. okt. 2. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!