Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík vagy lehet még...

Szellemcsík vagy lehet még valami?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg itt az ilyen kérdés,de én mégis felteszem. Ti is láttok ott valamit? Szellemcsík vagy nagyon gyenge pozi? Ez egy Facelle teszt. Az aktus amiből baba lehetne szeptember 13-án volt. Lehet akkor is ennyire halvány? A gond az,hogy PCOS miatt nincs mensim egyáltalán. Kezelnek és az első babám is így fogant hogy nem volt előtte másfél éve mensim ezért nem akarom elhinni,hogy pozi lenne. Hétfőn mindenképpen tesztelek újat. Ja és időn belül jelent meg ez a csíkocska amit én látni vélek. Köszi a választ!


[link]



#teszt #Szellemcaík
2015. okt. 2. 16:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez nem pozitív és a 13-ai aktusból már erősebbnek kellene lennie.
2015. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem pozitív:(
2015. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez még nem pozi, 13-i aktusból már egyértelműnek kénene lenni. Néhany nap múlva tesztelj újra azért.
2015. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azért én nem merném ilyen bátran kijelenteni, hogy ez semmi. Persze, 2 nap múlva ismételj! De az én első tesztjeim mindkét gyerekemmel halványabbak voltak... ;) Szurkolok!
2015. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Minek tesztelsz ilyen korán? Csak a szemed gúvad attól hogy a csikot akarod látni... Várjál még egy hetet és ne ilyen gagyival tesztelj! Vegyél cleablue digitális kijelzös tesztet. Ez nem pozi
2015. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is 13án volt az együttlét, ettől erősebb már a csíkom. De azért én erre nem jelenteném ki kategórikusan hogy ez negatív. Várj 1-2 napot és tesztelj újra!
2015. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hogyhogy korán tesztelt? Több mint két hete volt az aktus...
2015. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az első babám egyértelműen mutatta a teszt ezért ezt nem tudtam értelmezni rendesen. Várok és tesztelek 2-3 nap múlva :)
2015. okt. 2. 19:59
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj majd hogy mi lett :)

Drukkolok!!!

#6os vagyok

2015. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szürke, és nagyon halvány, szerintem is száradási csík, de tesztelj azért pár nap múlva. A PCOsra viszont nagyon javaslom az aviva tornát az étrendváltás mellett, nekem bejött.
2015. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!