Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv! 6 napja késik a menszim...

Üdv! 6 napja késik a menszim semmi terhes tünet nincsen a hasam néha fájdogál mintha meg akarna jönni de semmi. Lehet baba?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha 6 napja kesik miert nem csinalsz tesztet ?
2015. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd a teszt megmondja.
2015. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Lehet.De az is lehet,hogy nem.Sosem értem az ilyen kérdéseket.Honnan tudjuk?Vegyél egy tesztet,vagy menj orvoshoz.
2015. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
külföldön dolgozom és a közelemben sajnos nincsen drogéria hogy vegyek tesztet csak hétfőn a dokihoz menetel csak itthon tudom magyarban
2015. okt. 3. 08:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol laksz kulfoldon de a terhességi teszt meg kulfoldon is kapható.

Minden sarkon gyógyszertár vagy esetleg nagyobb boltokban is müler szinte mindenhol kapható!

2015. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez a másik.Mikor nem tudok tesztet venni,mert külföldön vagyok.Én is,de ha akarok valamit,és a közelben nincs,akkor elmegyek pár km-el arrébb.Mindenhol van gyógyszertár,sőt már nagyobb élelmiszerboltokban,benzinkúton is lehet kapni.Akkor ha nincs buszmegálló,vagy autó a közelben,nem mégy dolgozni?Vagy ha nincs élelmiszerbolt,nem eszel?Nem értem.És mégis milyen választ adjunk?Mert erre az a válasz,hogy,lehet.Mindenkinek más tünete van.
2015. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze... mi innen meg tudjuk neked mondani, ugye?...

Most komolyan! Van Google. Beírod, hogy menstruáció késésének oka. És kiad egy csomó lehetséges okot, miért nem jött meg.

2015. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már bocsánat hogy mertem itt kérdezni legalább tudom hogy ennyire sok rosszindulató (szépen fogalmaztam) emberek vannak ha nem tudtok normálisan ide irni akkor minek írtók lehet hogy másova kéne ezeket a negatív hozzzászóólásokat írni és munkásszállón lakom egy kis faluban ahol nincsen gyógyszertár egy kis élelmiszer bolt van és nem kapni tesztet ja és dolgozom ma is szóval munkás autó hord melózni vasárnap zárva a boltok és legközelebb hétfőn tudok nagyobb városba menni vásárolni. MÉGEGYSZER köszönöm az eddigi hozzászólásokat ha nem tudtok értelmeset írni akkor mi a .......... írtok unatkoztok
2015. okt. 3. 10:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérlek írd le, hogy milyen válasszal lennél elégedett.
2015. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nezd mi nem latunk beled, racionalis valaszt nem varhatsz a kerdesedre. De 50% esellyel meg tudjuk tippelni a szitut, de te se gondolhatod komolyan, hogy az itt kapott valaszokra alapozol!


Gondolom nem tervezett baba, vagy nem regota probalkoztok, mivel akkor tuti lenne mar otthon teszt, vagy tudnad mely boltba tudsz venni (Tesco). Igy en arra tippelek, hogy nem vagy terhes.

2015. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!