Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu utáni 7. napon ha leesik...

Ovu utáni 7. napon ha leesik egy kicsit az lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
az ovuláció napjától számított 7. nap és 36,9ről 36,7re lement ma ismét visszament 36,9-re. Fájnak a melleim illetve néha szurkáló fura érzés van a hasamban.
2015. okt. 6. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, ez egy nagyon elterjedt és kiírthatatlan tévhit! A lutealis közepén ösztrogéntermelés okoz hőleesést. Hiába esik egybe időben a beágyazódás kezdetével, semmi összefüggés nincs a kettő között. Itt ír erről is többek között az a doktornő, akinél szerintem senki nem ért jobban a görbékhez.


[link]

2015. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez a 2tizedes leesés ha nem beágyazódás attól még lehet baba? Tudom még van 7-8 napom. Mert a 13. napon volt ovum.
2015. okt. 6. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, hogyne lehetne! :) Csak annyit mondtam, hogy nem függ össze a kettő! Semmi gond nincs a hőleeséssel! Ha megnézed ezt az oldalt, számtalan példagörbét találsz, egészen eszeveszett görbékből is lehet baba! :)
2015. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Átolvastam, nagyon sok érdekes és hasznos infó volt bene :)
2015. okt. 6. 10:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi lehet! :) Nekem személy szerint a 7. napon leesett a görbém és mensi görcseim voltak. Mivel szabálytalan a ciklusom, azt hittem meg is fog jönni, de semmi. A hőm másnap ismét fent volt. Rá 10 nappal pozi teszt. :) De ezt az ember csak utólag tudja beazonosítani és mindenkinél más. Nekem egyébként a többi hónapban sosem esett le a görbém, csak ténylegesen menstruáció előtt. Szorítok! :)
2015. okt. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma ismét 36,7 a hőm, vagy ennyit számít esetleg 10 perc?
2015. okt. 7. 06:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem számít 10 perc. Milyen az egész görbe? Linkeld be!
2015. okt. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van az egész havi, én feladtam ebből szerintem tuti nem lesz baba :(

2015. okt. 7. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!