Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek. Szerint...

Fogamzásgátlót szedek. Szerintetek lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Utoljára szeptember 13-án volt meg a vérzésem. Mivel mióta tabit szedek elég kevés és rövidebb ideig is tart. 17-én, még a tablettamentes időszabkan voltam együtt a párommal, de előtte 2 hónapig egyáltalán nem. Kb 1 hete újra előjött az ekcémám, tegnap este (bár lehet a kefir volt rossz) rosszul voltam, hánytam. Ma megmértem a testhőm emelkedett, kereken 37 volt és a pulzusom is gyorsabb, 94-es, pedig általában épphogy eléri a 70-et. A vérzésemnek most hétvégén (max jövőhét elején) kéne megjönnie, igy tesztet még nem csináltam, hisz még nem volt elmaradt vérzés. Lehetséges, hogy már most érezzem a tüneteket (3 hét se telt el) köszönöm a segítséget.

2015. okt. 6. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, a gyógyszer véd a szünetben is végig függetlenül a vérzéstől. Ne aggódj.
2015. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tabletta sem 100%, sajnos tapasztaltam. Várd meg, hogy megjön-e.
2015. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És arra is figyelj, hogy ha kihányhattad a tablettát, kiegészítő védelem kell ebben a ciklusban. Lehet, hogy csak ideges vagy valami miatt és az is közrejátszott. Nekem vérzésem is maradt ki vizsgaidőszakokban, több alkalommal is, pedig nem voltam terhes.
2015. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tabletta sem véd tökéletesen, és igen, lehetséges tünetek észlelése, még a kimaradt menzi előtt.
2015. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az összes tabit időben bevettem, fél éve szedem, azóta egyszer késtem a bevétellel 1 órát, de ennyi. Nem volt hasmenésem és 5 éve nem hánytam, a tegnapit leszámítva, de még a tabi bevétele előtt.
2015. okt. 6. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. En is tabletta mellett lettem terhes.. en szinten 3 hetnel kezdtem erezni a tuneteket, hanyinger( nekem se szokott lenni normalisan) + fajt a mehem amikor trusszogtem, ez a ketto volt ami miatt elkezdtem gondolkodni ezen, es utana tesztet csinaltam, pozitiv is lett 4 teszt. Ra 3 napra elmentem orvoshoz aki kozolte hogy nem maradt meg, ennek 2 napja.. Ha ugy gondolod hogy terves vagy, vegyel mindenkepp tesztet, es ha pozitiv, es szeretned a babat, azonnal hagyd abba a tabletta szedest.
2015. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, nekem szept 13 volt a mensim, es most 3-an mar pozitivak lettek a tesztek. Ha a terhesseg miatt vannak a tuneteid, akkor mar neked is kimutatja a teszt.
2015. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!