Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint egy teszt amiről...

Megint egy teszt amiről véleményt kéne mondani! Megnéznéd?

Figyelt kérdés

Az egyik száradás előtti kép a másik száradás utáni kép.


Előtti:

[link]


Utáni:

[link]


Ez Walentin 10-es érzékenységű teszt Volt itt kérdésem ahol kettő is extra halvány volt többen száradásinak vélték. PCOS miatt nincs ciklusom. Szedem a Mercformint. Nem tudom miért játszik a sors,hogy a harmadik tesztem is halvány,viszont ez erősebb mint az előzőek. Egy Facelle lett halvány és egy x-epil. Ha terhes lennék kb. most lenne 4 hetes. Akkor is lehet ennyire halvány? Mindenképpen megyek orvoshoz,de az kb. másfél hét még. PCOS miatt ciszta is okozhat ilyen tesztet?Vagy a Merchformin? Tanácstalan vagyok.Köszi a választ!



2015. okt. 9. 09:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja igen és időn belüli a csík elfelejtettem írni.
2015. okt. 9. 09:42
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha erosodik, az jo, csak vekonykanak tunik a csik.A negy hetest ugy erted, h negy het telt el az elozo menzesz ota?

Akkor teljesen jo a csik.

2015. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő halvány pozitív. Nem lehet, hogy később fogant, azért ennyire halvány?
2015. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez pozitívnak tűnik, ha rózsaszín, akkor remèljük, hogy terhesség miatt van :)

Késik már? Mikorra nem várod?

2015. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: annyi, h az enyém 4 hetesen még ennél is halványabb volt :)

Mondjuk nàlam 4 nappal később fogant.

2015. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3 és fél hete volt az az aktus amiből foganhatott. Mert ahogy írtam PCOS miatt nincs ciklus se menzesz sem. Van már egy kislányom aki szintén így fogant,hogy se ciklus se menzesz. Vele az ötödik héten teszteltem először akkor elég erős pozit. Azért csak akkor mert vele nem is számítottam terhességre csak nem múló hasfájás miatt teszteltem egyet. Reménykedem a poziban. Jövőhéten tesztelek mégegyet. Csak az zavar hogy nagyon halványka a csík.
2015. okt. 9. 10:09
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a Facelle tesztem ami kb egy hete volt ilyen. Ezután volt egy ennél halványabb x epil. Meg a mostani. Ez érzékenyebb mint a facelle meg az x epil

2015. okt. 9. 10:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vàrj pár napot, és újra tesztelj, szorítok :)
2015. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy gyógyszer vagy ciszta okozhat e pozitív tesztet..

Én látok valamit ezen a teszten, az viszont fura ha 1 hét alatt csak ennyit azaz leheletnyit erôsödött (amit lentebb mellékeltél). Nézd meg ugyanolyan teszttel 2 nap múlva van e és mekkora változás. Szorítok!!

2015. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es. A kérdező írta, hogy amit most tesztelt az érzékenyebb mint az utolsó link amit fel rakott. így lehet reális hogy egyforma halványak :)


Szerintem tesztelj még egyet, ugyan olyat, mint legutoljára és az lesz a mérvadó :) de szerintem pozi :) drukkolok :)

2015. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!