Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális teszt...

Clearblue digitális teszt negatív majd 2 perc után pozitív és villog 3+? Hibás a teszt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 10:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szeirntem akkor pozi. Nem írja az utasításban, hogy hány perc után mutat eredményt? Általában 3-5 perc szokott lenni.
2015. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Először3 perc után kint volt a negatív jel majd 2 perc múlva elkezdett villogni a pozitív és hogy 3+ nem értem...
2015. okt. 9. 10:31
 3/21 anonim ***** válasza:
Szeirntem pozi akkor... Bár őszinténszólva sose hasnzáltam ilyet, semmi értelmét nem látom. Egy egyszerű Facelle hamarabb mutat valamit. És nem kell talalgatni se, vagy van csík vagy nincs. De szerintem nincs mitől megjelenjen a 3+ ha negatív.
2015. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Xepilt vettem de szellemcsíkos lett azért vettem drágábbat, hogy az biztos lesz. Most már semmit nem jelez a kijelző..
2015. okt. 9. 10:48
 5/21 anonim ***** válasza:
Tesztelj ujjra.
2015. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Clear blu teszt csak 1 napig mutatja a teszt eredmenyet.

Szerintem hibas volt a digi teszted ugyanis negativ utan lett pozitiv....

A digi teszt egybol "1-2"percen belul megjelenik a teszt eredménye olyan nincs hogy negativ itan pozit mutat.


Várj 2napot es utanna tesztelj ujra!

2015. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem hibas volt. Nem jart le? Azt hiszem ezeknek is van lejarati ideje.. en is digitalis cb-t hasznaltam, es soha nem csinalt ilyet..amikor vegre 2-3+os lett, azt 1perc utan irta ki, de nem volt elotte -. Sajnos 1000bol 1x hibas lehet a teszt :/
2015. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szétszedtem amúgy két tesztcsík van benne mind a kettőn két csík van, bár fogalmam sincs ez a teszt mi alapján van...
2015. okt. 9. 16:00
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csinalj egy uj tesztet..akarmilyet. ha mar 3+os vagy, akarmelyik kimutatja, akar este is! Az a biztos :) uh-nak ilyenkor meg sok ertelme nincs, doki ilyenkor meg nem lat semmit.kerj idopontot 5-6. hetre!:) drukkolok!
2015. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Reggeli xepil szellemcsíkos lett, holnap csinálok másikat..
2015. okt. 9. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!