Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély, hogy terhes vagyok?

Van rá esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Vasárnap kellett volna megjönnie, ma péntek van. Szerdai és ma reggeli teszt negatív. Kedden viszont volt egyetlen egy csepp a tamponon.


Na most ahogyan én számolgatok: Ha a ciklusom normális idejében volt peteérésem, akkor már a tesztnek ki kellene mutatnia. Viszont lehetséges, hogy nem a 14. napon (09.20), hanem a 21. napon (09.27.) volt tüszőrepedésem? (Ezen a 2 napon voltunk csak együtt.) Ha a 21. napon termékenyült meg, akkor lehetséges a beágyazódás most kedden történt (10.06.)???


Ilyen lehet? Akkor viszont jövőhéten tesztelek még egyet. Egyébként azóta, hogy meg kellett volna jönnie, görcsölgetek 2 oldalt minden nap (nem vészes, csak olyan érzés folyton, mintha meg akarna jönni, de semmi. És emellett azóta fájnak a melleim, megnőttek. Egyébként menstruáció előtt 1-2 nappal szokott fájni és megduzzadni, de aztán ez elmúlik. Most már 5 napja tart ez is.)


Mi a véleményetek?


2015. okt. 9. 11:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Kedden volt egyetlen egy csepp VÉR a tamponon.
2015. okt. 9. 11:24
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a 21. napon voltatok együtt, a megtermékenyülés akár a 25. napon is történhetett. Tesztelj kétnaponta reggel, amíg nem lesz pozitív vagy meg nem jön.
2015. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!