Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mindenképpen terhességet...

Ez mindenképpen terhességet jelez? 17/l

Figyelt kérdés
Szurkál a hasam egy hete kb.Fogamzásgátlót szedek, augusztus elején voltam fiúval,de nem élvezett belém,ezt követően már kétszer megjött.Illetve egy hete is szeretkeztem a barátommal,de akkor használtunk óvszert is.Ma vettem be az utolsó aktív tablettát,elvileg kedden fog megjönni.Félek,hogy terhes vagyok,vagy feleslegesen aggódom?

2015. okt. 9. 19:43
 1/4 anonim válasza:
Nemcsak úgy lehetsz terhes, ha beléd élvez.. az előfolyadéktól is megtörténhet a dolog, mindenféleképpen vizsgáltasd ki magad, vesd alá magad egy terhességi tesztnek!
2015. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval gyógyszert szedsz, meg gumit is használtatok, és egy kis hasszurka miatt azt hiszed terhes vagy???

Várj keddig, ha véletlenül elmaradna, akkor tesztelj.

(szerintem szinte kizárt, hogy terhes vagy)

2015. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs de nagyon ráparáztál, gyógyszert szedsz és mellette óvszer. A terhesség lehetősége a 0-hoz közeli. Ha ennyire rettegsz avval az együttlétet is tönkre tudod tenni, engedd el magad meg ezt a gondolatot is.
2015. okt. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Valószínűleg nem vagy terhes! :)
2015. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!