Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek kismama vagyok?

Szerintetek kismama vagyok?

Figyelt kérdés
Május óta nem szedem a fogamzásgátlót, nem is szedtem sokig, kb. másfél hónapig, mert azt vettem észre hogy hízok tőle. Előtte másfél éve szedtem fogamzásgátlót. Szeretnék kismama lenni nagyon. De már nagyon sok negatív tesztet csináltam sajnos. Persze tisztában vagyok vele, hogy egy bizonyos idő kell hogy kitisztuljon a szervezetemből a fogamzásgátló. De most 10 napja nem jött meg, október 1.-je vártam. Máskor is volt már hogy 4-5 napot késett de 10et még nem. Alhasi fájdalmaim vannak, göcsösen szúr, de nem folyamatosan mint mikor megjön, vagy a ciklusom közben, hanem 1-3 percig tart, a mellbimbóm pedig nagyon érzékeny. Szerintetek mi lehet velem?

2015. okt. 11. 10:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj és azonnal kkiderül, hogy babás vagy 😀
2015. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Tudom hogy azt kéne csak annyira félek hogy negatív lesz. A párommal azt beszéltük hogy várjunk még egy kicsit a teszttel.
2015. okt. 11. 11:00
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyenektől lövöm fejbe magam komolyan. Nem tesztel, mert fél hogy negatív, inkább itt kérdezgeti? Honnan a bánatból tudjuk mi, hogy mi van a te méhedben? Csinálj egy tesztet és kiderül, ilyen egyszerű. nem kéne halogatni, mert ha 10 napja késik, akkor lassan 6 hetes vagy, be kéne jelentkezni dokihoz...
2015. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha vártok a teszttel, akkor az eredménnyel is. Én úgy gondolom, a felelősség része az is, hogy megtudjuk ha várandósak vagyunk és mielőbb orvoshoz megyünk vele, hogy megkezdhesse a terhesgondozást. Lehet halogatni, de a tény az tény marad. Ez már nem az az élethelyzet, ahol lehet húzni az időt. Ha gyereketek lesz, nála sem mondhatod azt, hogy most ezt nem merem megtenni, még várok egy kicsit vele. CSináljatok tesztet! Ennyi késés után már délutáni vizeletből is jó eredményt ad!


Amúgy pedig nem, a mai kis hormontartalmú tabletták kiürülésére nem kell várni.

2015. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet nen akarsz csinálni mert félsz?

Jobb izgulni??

Ha pozitiv akkor nagy lesz az öröm!

Ha negativ?akkor viszont orvos nen artana meglátogatni!

Ilyen egyszeru!



De sztem pozi lesz😊

2015. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ezek a terhesség előjelei? Az alhasi fájdalom, hogy szúr, és hogy a mellbimbóim fájnak? Mert eddig nem emlékszem ilyenre.
2015. okt. 11. 11:16
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azok, ahogy a tíz napos késés is. Majdnem tuti, hogy terhes vagy, győződj meg róla! Bátorság!
2015. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%
VEGYEL TESZTET es viselkedj ugy, mint egy normalis felnott ember!
2015. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak a válaszolóknak akik normálisan tudtak nekem válaszolni. A többieknek pedig azt üzenem, hogy majd ha a 10.negatív teszt után is ennyire bátrak vagytok akkor hajrá kedveseim- Az az igazság hogy már nem akarok sírni, és elkeseredni minden egyes küvetkező negatív teszt után.
2015. okt. 11. 11:35
 10/32 anonim ***** válasza:
60%

Mindenki másképp reagálja le a hosszú próbálkozást. Belőlem azt váltotta ki, hogy 50db-os tesztcsomagokat vettem és agyba-főbe teszteltem. Majdnem huszat csináltam meg, amikor végre pozitív lett. De van, aki már rá sem bír nézni a tesztekre, mert fáj a lelke. Nagyon kegyetlen dolognak tartom, ha felnőtt emberekben nem maradt annyi empátia, hogy bele tudják képzelni magukat a másik helyzetébe. Felmerül a kérdés, hogy milyen beleéléssel lehet így gyereket nevelni? Miért érzik jól magukat azok, akik verbálisan névtelenül bánthatnak másokat csak azért, mert az nem úgy éli meg az eseményeket, ahogy ők? Az érzelmi intelligenciát lehet fejleszteni egész életben, és érdemes is lenne, szerintem!


Jó eséllyel most sikerült, több, mint egy hete késik. Erre már lehet reménykedni és alapozni. Drukkolok, hogy pozitív legyen! Írd majd meg, kíváncsian várom, hogy mi lett a történetetek! :)))

2015. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!