Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes km vagyok.4 hetesen...

5 hetes km vagyok.4 hetesen teszteltem elsőnek egy halvány pozit, majd erre rá 2 napra ismét halvány pozit, most pedig 5 hetsen is halvány a tesztem. Szerintetek ez normális 5 hetsen?

Figyelt kérdés
Semmilyen tünetem nincs, néha görcsöl a szeméremdombomnál és a mellem is néha feszülget, de egyre ritkábban. 4 hetesen 17 mm-es megvastagodott nyálkahártyát és sárgatestet látott a doki uh-on. Válaszotokat előre is köszönöm!

#5 hetes #nyálkahártya #nincs tünetem!
2015. okt. 11. 12:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és még annyit hogy szedem az utrogestant is este 2-t.
2015. okt. 11. 12:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen meg ki sem mutatta a teszt, de en rengeteget szoktam inni, olyan napi 4-5 litert minimum. Esetleg nalad ez nem lehet ok?
2015. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hajnali vizeletből néztem mindet. Keveset iszok, főleg amikor nem dogozok!
2015. okt. 11. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezö ha még olvasod a forumot akkor légyszi ird meg hogy milett a vége,elöre is köszönöm.Énis igy vagyok most,és eléggé aggodok.
2015. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!