Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már úgy valaki, hogy...

Járt már úgy valaki, hogy pozit tesztelt, másnap megjött, és mégis megmaradt a terhessége?

Figyelt kérdés

Nekem szombat délelőtt megjött egész erősen, doki szerint nem kell progeszteron, mert akkor nem ürül ki rendesen, de mi van, ha nem vetélésről van szó? Sok olyat olvastam itt, akinek megjött, mégis terhes volt, aki már járt így, elmesélné a történetét? Fontos lenne.

Itt pedig az elmúlt 3 napi tesztjeim: [link]

A felső 2 napos, a két középső tegnapiak, és az alsó mai, ami egyértelműen erősebb a többinél annak ellenére, hogy már egy napja vérzek. Vélemények?


2015. okt. 11. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is abba a táborba tartozom, akiknek első hónapban rendesen megjött.Aztán már tünetek miatt csináltam tesztet, 7.hetesen voltam először orvosnál. Nem nagyon értem, kérdezted az orvost, hogy ez miért lehet? Várj türelelmmel...
2015. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Gratulálok, terhes vagy! :))
2015. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Liza23 válasza:
100%
Nekem nincs babám, de a helyedben elmennék más dokihoz. Több ismerősöm van, akiknek az első hónapban megjött sőt olyan is van, akinek nem mutatta ki még a 4 hónapos terhességet sem! Azóta gyönyörű babáik vannak!
2015. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, kérdeztem, de konkrét választ nem adott, szerinte vetélés indult be, és ne is bolygassam azzal, hogy progeszteront szedek be, mert az csak gátolja a rendes ürülést... Eddig az utolsó pár hónapban menses előtt mindig barna folyásom volt egy hétig, nem is lett belőle baba, gondoltam, most sem lesz, de a teszt mást mutatott, majd mégis megjött. Fel is hívtam az orvost, hogy mit tegyek, szerinte ne kezdjek progeszteront szedni (ezelőtt kellett az előző babánál), de önkényesen elkezdtem, hétfőn megyek hozzá, akkor eldől minden, de olyan sok időnek tűnik az még...
2015. okt. 11. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Várj türelemmel,a természet teszi a dolgát. Ha meg akar maradni, akkor meg fog vérzés mellett is, ha nem akkor jobb ha most ürül ki mint később!

Minden jót kívánok neked!

2015. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam, hogy terhes vagyok. Életemben nem véreztem még annyira, mint akkor, az első gyógyszermentes hónap volt, gondoltam, felborult a hormonháztartásom. Teszt negatív. Par nap vérzés, egy-két nap szünet, és kezdte előről. Semmi görcs, egyszerűen elindult, és ömlött belőlem. Dobtam egy hátast, mikor kiderült, hogy terhes voltam/maradtam mellette, ráadásul ikreink születtek. Már 9hónaposak, makk egészségesek, bár az átlagnál hangosabbak:)

Szerintem jól tetted, jogy elkezdted szedni, főleg, ha előző babánál is kellett. Biztos én is szedtem volna, ha egy percre is felmerül bennem, hogy babát várok.

2015. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!