Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Step 10-es terhességi...

Mandiga kérdése:

One Step 10-es terhességi teszt egyik nap pozitív, másnap negatív, harmadnap pozitív, negyedik nap negatív?

Figyelt kérdés

Szeptember 17-én volt meg, 25-26 naposak a ciklusaim. Ovuláció után a hőm felment, nyelv alatt mérem, egyszer érte el a 37 fokot, ma 36,7 volt. Csütörtökön teszteltem halvány pozitívat, időn belül kijött, majd pénteken negatívat, majd szombaton halvány pozitívat, egyből megjelent. ClearBlue digitális teszt ma negatív volt.

Tudom, hogy korán teszteltem, viszont arra lennék kiváncsi, hogy járt mási így mint én. Kétségbe nem esek, viszont érdekelnének a vélemények, tapasztalatok, magam, és mások miatt is. Köszönöm a válaszokat.



#álpozitív terhességi teszt #hcg ingadozás
2015. okt. 11. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira kevés még a hcg, épp hogy kimutatható, hogy elég, ha kicsit hígabb a pisi és egyből negatív a teszt. Várd meg hogy késsen, aztán tesztelj csak reggeli első pisiből.
2015. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Reggeli pisiből csináltam és most már nagyon elbizonytalanodtam. 25-26 naposak a ciklusaim, pénteken volt világosbarna pecsételés, nem sok, tegnap óta megjön érzésem van. Holnapra esedékes elvileg, hát nem tudom mi lesz a vége. Soha nem barnáztam mielött meg kellett volna jönnie és utána sem.
2015. okt. 11. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked! Kicsit elhamarkodtad a teszteket, pláne a clearbluet, de én is bizakodnék a helyedben!
2015. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igen, a türelmetlenség. Hát holnap kiderül. Sokaknak már nemvárt elött kimutatja, hát engem meg összezavart, még bármi lehet. Van már gyermekem, és nála a nem várt után is csak halvány pozi volt, most meg nem tudom.
2015. okt. 11. 20:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött. Ilyen is van.
2015. okt. 12. 12:55
 6/7 jános né válasza:
sziasztok.nekem meg születet spontánal 2016.05.06.dikán a fiam.most 5 honapos és lasan 2 honapja hogy kinlodok,hány ingerel,szédülésel,hasfájásal,fejfájásal étvágyam semi joformán.tesztet csináltam hol azt mutatja ki hogy pozitiv de a 2 dik vonal nagyon halvány,utána nap csináltam egy másikat és az negativot mutatot ki,de ugyan ugy meg vanak a roszul léteim.ösze bujás volt a páromal.szerintetek a szülés után lehet valami bajom vagy megint it van egy kis jövevény?
2016. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jános né válasza:
szia mandiga.nekem 2016.05.06.dikán meg születet a fiam spontán uton.most 5 honapos a fiam aki meg születet.de csináltam 2 napja tesztet,és az elsönél pozitiv jöt ki a másodiknál negativ.szédülés,hányinger,fejfájás szintén meg van.szerinted mi lehet ez?má énse értem ezt az egészet a tesztel
2016. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!