Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október utolsó...

Ki nem várja október utolsó hétre? És ki az, aki már a másodikat szeretné?

Figyelt kérdés
Mi már jó ideje akarunk másodikat, de az első sem jött könnyen. Kíváncsi vagyok van e itt vki hasonló cipőben.

2015. okt. 12. 14:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Szia! En jövőheten hagyom abba gyógyszert es keszülünk a masodik babára. Az elsőre 6 hónapot vártunk elötte 11 evig szedtem gyógyszert, most ket eve h szedem. Nem tudom mennyit kell varni, kíváncsi leszek.
2015. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Szia! Én 23-ra nem várom :) Első 8 hónapos, de ő könnyen jött.
2015. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
szia. én is 23-ra nem várom. van egy 4 évesem, hatodik hónapja próbálkozunk. :/ A nagy elsőre sikerült.
2015. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Remelem mindenkinek mihamarabb osszejon a kisteso. Mi az elsore ket evet vartunk es most egy eve probalkozunk.

Endokrinologiai eset vagyok sajnos.

Nem konnyu elfogadni h a masodikkal is nehez.

2015. okt. 13. 07:30
 5/51 anonim ***** válasza:
mi az elősre 6! évet vártunk, a 2. 1 hónap alatt összejött :-) most szeretnénk egy 3.-at is remélem nem lesz gond :-)
2015. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
Én 27-re nem várom, május óta nem védekezünk, 2. baba lesz. Az első 3 éves lesz novemberben, ő elsőre összejött! Akkor drukkolok mindenkinek!!!!
2015. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim válasza:
Sziasztok! Én holnap-holnaputánra nem várom. Tegnap teszteltem egy negatívat, 10-es erősségűvel, és kicsit le vagyok hervadva. Terhestüneteim is enyhék, amolyan "lehet csak beképzelem magamnak". Ez az első próbálkozós hónapunk. Drukkolok magunknak! :)
2015. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
Masodik valaszolo vagyok es szinten endokrinologiai eset :)
2015. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
Kedves Második! Már a 4 éves gyerkőcöd "előtt" is diagnosztizálva voltál?
2015. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Remeljuk akkor 23a mindenkinek csak a naptarban lesz piros betus:)

Masodik: nalad mit talaltak v mivel van nehezseg? A 8 honapos mazli akkor h elsore osszejott!


Szerintetek mi az oka h rengetegen sokat kell h varjanak? Sztem sokan azt sem tudjak h endokrinologiai esetek.

Meg persze mukajak nulla mozgas stressz.


Ne akarjam annyira - h lehet nem akarnk mit amire ismet sokat kell(ett) varni???


Keddre nem varom. Persze mar tukon ulok de igyekszem lefoglalni magam a ketevesemmel. Meg halat adni h o legalabb mar itt van koztunk.

Jovo honaptol clostyt kell szedni ha most sem sikerul. Emiatt is nehez. Sos szedtem meg.

2015. okt. 14. 23:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!