Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát akarok. Most fogyott el...

Babát akarok. Most fogyott el a gyógyszerem és még nem jött meg. Ha most gyógyszer szünet alatt megy el bennem a párom és nem eszem meg a következő havit akkor lehetek terhes? Nagyon akarok babát.

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 05:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon babát akarsz, akkor a nőgyogyit kérdezd, vagy legalább a gyerekvállalás kategóriába, ne az itteni bölcsektől.
2015. okt. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megenni? Nem lenyelni?

Amúgy jól értem, hogy a faszid tudta nélkül akarod felcsináltatni magadat?

Le se író mit gondolok az ilyen nőkről.

2015. okt. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amint abbahagyod a gyógyszerek szedését, előbb-utóbb természetesen valószínűleg összejöhet a baba.
2015. okt. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A barátom os akarja
2015. okt. 17. 06:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 1. menj el nőgyógyászhoz, ő tud a legpontosabb felvilágosítást adni.

2. addig olvass sok gyerekvállalással kapcsolatos blogot.


De szerintem, én így tenném, várnék még pár hónapot, hogy a gyógyszer kiürüljön a szervezetemből és csak utána vállalnék gyereket, bár előbb utána néznék, hogy ez hogyan működik, én most fiatal vagyok és ebben a témában tájékozatlan. Úgyhogy nem tudom, hogy mennyi idő, míg a gyógyszer kiürül a szervezetből, hogy biztonsággal vállaljak gyereket.

2015. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
a gyógyszer elviekben 1 hónapig véd, gyakorlatban fél évig a szervezetedben van még! Mikor én is abba hagytam (nem baba miatt) elmondta a nőgyógyászom , hogy vérvételből még fél év után is kimutatható a gyógyszer. És addig nem is érdemes próbálkozni, mert ha össze is jön, nagy az esélye annak, hogy elmegy a baba. De tényleg orvoshoz mennyél!
2015. okt. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló képes akár egyetlen nap kiürülni a szervezetből, ez hülyeség, hogy még fél évig is kimutatható. Mégis mi, ami már egyszer kiürült? Ha a fog. gátló fél évig lenne a szervezetben, akkor nem lenne gond, ha egy szem kimaradna, vagy nem lenne gond, ha valaki véletlenül elfelejtené bevenni és 12 órán túl pótolná csak. De mivel baj, ez azért van, mert képes kiürülni, mert annyira kevés hormontartalma van.

Ami viszont eltarthat hónapokig, akár fél évig is abbahagyás után, az az, hogy újra beinduljon az illetőnek a természetes ciklusa.

Egy példa csak: a fog. gátló ugye hivatott meggátolni a peteérést, valakinek az abbahagyás után nem lesz egyből peteérése, akár hónapokig, tehát a gyógyszer már nem hat, de nem indul be neki a peteérése. És kell egy kis idő, míg e megtörténik.

Szóval maga a természetes ciklus beindulása, ami ugye kell a terhességhez, az nem indul be mindenkinek egyből, ez tarthat el hónapokig, nem az, hogy kiürüljön a gyógyszer.

Szóval kérdező a kérdésedre válaszolva persze, lehetsz egyből terhes, de az is lehet, hogy hónapokig még csak menstruálni sem fogsz, hanem majd mesterségesen kell meghozni, ez is benne van a pakliban.

2015. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát remél igy hogy elfogyott a gyogyszerem es masodik nap elment belem a parom igy remeljuk hogy osszejon a baba:)
2015. okt. 17. 10:13
 9/11 anonim válasza:
Ha babát szeretne ő is akkor miért szedetne veled fogamzásgátlót? Logika = 0 . Könnyen hülyére lehet téged venni és bocs ha ez megbánt. Fogalmazzak úgy hogy "szerintem nem akar megbántani" ? Ok.
2015. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Eddig a csaj, gondolom, azért szedett gyógyszert, mert eddig nem akartak gyereket.

Most viszont már akarnak és emiatt hagyta abba!!


Kérdező: egyébként a kérdésed nagyfokú egoizmusra utal és egyáltalán nem tűnik ki belőle, hogy közös szándék lenne a gyerek! Mert akkor azt írtad volna, hogy AKARUNK!!! Tehát mindenhova többes számban kellett volna írnod! De te mindenhol E/1-ben beszélsz!


5-ös voltam

2015. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!