Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel egy-két csepp...

Ma reggel egy-két csepp rendes vér volt a wc papíron. Azóta semmi. Egy-két nap múlva nem várom a menszit. Volt valakinek ilyen mikor terhes lett?

Figyelt kérdés
Olvastam sok helyen hogy volt egy-két csepp vér, de az barna volt nem piros.

2015. okt. 17. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy ez nem azért volt, mert meg fog jönni?

Most csak 1-2 csepp vér, holnap meg mondjuk megjön.

De ha nem jön, akkor természetesen csinálj tesztet és ha pozitív és továbbra is vérezgetsz, akkor irány az orvos!

2015. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, ez lehet a menszi előjele is. Én csak azért gyanakszom egy kicsit mert ilyen még soha nem volt.
2015. okt. 17. 12:05
 3/5 tm03 válasza:
Èn csak a sajàt esetemet tudom leìrni, vàrtam h megjöjjön, màr kb. egy hete kèsett, de mivel soha nem volt napra pontps ciklusom ès pròbàlkoztunk a babàval màr 9 hònapja ès semmi, hàt nem gyanakodtam. Aztàn volt jòpàr csepp vèr (barna, piros egyarànt, mint mikor megjön első nap) a tisztasàgin. Örültem is, na mondom vègre. Aztàn napok teltek el, semmi nem volt. Csak sűrűn rohangàsztam pisilni a melòhelyen, kb. 30 percenkènt. Aztàn egyik munkatàrsam mondta h neki akkor volt ilyen mikor terhes lett. Hazamentem, csinàltam egy tesztet, pozi lett. Aztàn csinàltam mègegyet, az is pozi lett. Nem akartam elhinni. Azòta màr persze igen, hiszen itt szuszog mellettem a 8 hòs kisfiam. Ès valszeg beàgyazòdàsi vèrzès volt az a pàr csepp, ami akkor volt.
2015. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Juland válasza:
Szia.Én is csak a saját esetemet tudom leírni. Két nappal a várt időpont előtt 1-1 pisilés után rózsaszínes volt a toalett papír. Szerdán kellett volna megjönnie, és hétfőn meg kedden 1-1 alkalommal volt így. Egyébként meg egész nap semmi, csak tényleg az a napi 1 alkalom. A várt napon nem jött meg, csináltam egy csomó tesztet, de vagy egyértelműen negatívak voltak, vagy pedig szellemcsík jelent meg. 5 nappal később viszont megjött. Lehet kicsit lelombozó, de ilyen is van. Én is csodálkoztam, sose volt ilyen tapasztalatom. Már azt hittem, hogy beágyazódási vérzés, de nem. Szerintem az itt adott válaszokból nem fogod megtudni, hogy terhes vagy e. Van aki az első 3 hónapban gyengén menstruál, és közben terhes. Van akinek barna, van akinek rózsaszín, változó. Egyértelműen majd akkor tudod meg, ha csinálsz tesztet a nem várt napon, vagy azután. Drukkolok
2015. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap reggelre megjött. :(
2015. okt. 19. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!