Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció időpontjában...

Menstruáció időpontjában jelentkező kevesebb barna és élénkpiros vérzés utalhat méhenkívüli terhességre?

Figyelt kérdés
Vagy akkor nagy mennyiségű a vérzés?
2010. márc. 16. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor már éles, egyoldali fájdalom is van, nemcsak vérzés. Pusztán a csekély vérzés vagy barnázás nem a méhenkívüli terhesség jele.
2010. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

A hőmérsékletem: 37C.

Szerintetek mi lehet ez?

Hormonzavar?

2010. márc. 16. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
nem ez menstruáció lesz, csak ilyen furán indul.
2010. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már 4. napja tart:(((( Ma volt először kevés piros vér is, az előző napokon minimális barna folyás, ami főleg pisilés után vagy erőlködés után jött ki:((((

1,5 hónapja nem szoptatok.

13 hónapig, amíg szoptattam nem fordult ilyen elő, rendesen megjött és elmúlt.

2010. márc. 16. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Teszteltél már? Mert mi van, ha baba?
2010. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor lehet baba, de egy teszt lenne a megoldás! a szoptatás abbahagyása után még fogékonyabb az ember, szóval, lehetsz babás simán!
2010. márc. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Teszteltem. Negatív, de örülök, mert nem szeretném, ha vérezgetnék terhességem alatt.

A kisfiammal minden rendben volt a várandóság alatt.

Köszi lányok mégegyszer.

2010. márc. 17. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!