Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont nem akarnék (még) teherbe...

Pont nem akarnék (még) teherbe esni. Pharmatexről SZEMÉLYES tapasztalat?

Figyelt kérdés

Elnézését, hogy nem pont ide tartozik a kérdésem, de hátha itt több választ kapok rá.

Szóval 14 hónapja szültem, kistestvérrel kb két év múlva szeretnénk próbálkozni.

Na most a kérdésem az lenne, hogy a pharmatex+megszakítás nálatok mennyire működik, mert nagyon ellentétes válaszokat olvasok.

Spirál kilőve, gyógyszert nem szeretnék szedni, mert a szülés óta tökéletes lett a ciklusom, ami eddig totál összevissza volt és nem akarom bekavarni, tekintettel arra, hogy "csak" két évről lenne szó.

Jelenleg óvszert használunk, de azt annyira nem szeretjük, így gondoltunk a pharmatex+megszakításra.

Másnak személyes tapasztalat?


(fiúnk első próbálkozásból megfogant, konkrétan egyetlen aktusból)


Köszönöm és elnézést, ha nem jó helyen kérdeztem.


2015. okt. 19. 21:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
2015. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk bejött a pharmatex megszakítással. Mikor viszont úgy döntöttünk, hogy gyereket szeretnénk, nekünk is elsőre sikerült, tehát a termékenységgel nincs baj (úgy értem, tényleg működött a fent említett módszer és nem azért nem estem teherbe, mert nem megy) :)
2015. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Ja és egyébként még annyi, hogy megszakítás nélkül azért nem bíznék a pharmatexben. (előző voltam)
2015. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Köszönöm a linket, de pont ezért írtam ki, hogy "személyes" tapasztalatra lennék kíváncsi, mert az "ismerősöm ismerőse pharmatexes anyuka" kb olyan, mint az "ismerősöm ismerőse kotonszökevény, a gumi nem biztonságos".

De köszi, hogy időt szenteltél a kérdésemre.

Kedves második válaazoló, nagyon köszi :)


Várom még más tapasztalatát is.

2015. okt. 19. 22:03
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, azok személyes tapasztalatok. Nem az enyém ugyan, de másoké :) Nem megbízható. Én pl spirál mellett lettem terhes, pedig az többet ér mi a pharmatex.
2015. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen, igen igazad van, hogy vannak személyes tapasztalatok is, haaonló címszavakkal kerestem én is a témára, így olvastam az "ismerősöm ismerőse" meg a "hallottam" véleményeket és csak ezek nélkül akartam egy pár friss (mert a kérdések zöme két-három éves) tapasztalatot, véleményt olvasni. :)
2015. okt. 19. 22:21
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Én hasonló szituációban hüvelyi pesszáriumot használtam Pharmatex krémmel. Bejött, amíg használtam,nem lettem állapotos. (Utána viszont rögtön, mind a 4-szer)
2015. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem lettem terhes, amikor használtam. Pedig megszakítás se volt.
2015. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

Ugyan a te fogalmad szerint ez nem személyes, de az egyik barátnőm pharmatex mellett esett teherbe, bár ez nem megbízható infó, úgy tűnik, még ha én kísértem is el az abortuszra.


A pharmatex nem megbízható, bár a stílusod miatt megérdemelnéd, hogy 100 %-osan biztassunk a használatára...

2015. okt. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Én évekig Pharmatex kúpot használtam magában, nem lettem terhes. Amikor meg babát akartunk, akkor szinte egyből terhes lettem.
2015. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!