Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja szeretkezünk úgy...

2 hónapja szeretkezünk úgy barátommal hogy belémélvez, múlt héten csütörtökön voltam nőgyógyásznál, ott azt mondták hogy nem megállapítható, de a mai nappal már 8 napot késett a menstruációm, szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje hogy tesztelj!
2010. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp teszt!Akár most is csinálhatod mert már ki kell,hogy mutassa.Remélem gratulálhatok:))Írd meg majd,mi lett:))37hkm
2010. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt elfelejtettem, a menstruációm nem szokott késni soha, gyakran fáj a fejem és gyakran járok pisilni, hasamba émelyítő érzést érzek.
2010. márc. 17. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

Tesztelj minnél hamarabb. Mert ott lehet hogy baba van.

Amúgy tervezett?

2010. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Terhességi tünetek lehetnek:

Hányinger, hányás. émelygés, szúrkáló érzés az alhasban mintha mindjárt meg akarna jönni, mellfeszülés, hónaljnál nyirok mirigyek fájdalma, erős fáradékonyság: mindjárt elalszom érzés, undor ételtől-italtól, vagy éppen kívásósság,

nem tudom mit hagytam ki de ez már elék indok,

Szeretnéd ha baba lenne?

2010. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet

elvileg az már kimutatja

majd ird meg mi lett a vége

szeretted volna a kiscit,vagy gond ha terhes vagy?

2010. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szinte biztosan azt mondom, hogy baba van. A tünetek legalább is ezt mutatják. :))
2010. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl hamar voltál orvosnál. Ha minden igaz, még csak akkor késett 1 napja..hát persze, hogy akkor a doki még nem tudott mondani semmit. Először tesztelni kell ha felmerül a gyanú, és dokihoz ráér menni 1-2 héttel később is, mikor már legalább a petezsák látszik, de még jobb, ha már szívhang is van. Úgyhogy tesztelj. Mindenesetre jó esélyed van rá.
2010. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!