Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5mm-es vastagságú méhnyálkahár...

5mm-es vastagságú méhnyálkahártya vagy méhfal mennyire normális a ciklus végén? 25. napon. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5 mm keves..
2015. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos ez túl vékony a terhességhez. Még abban is kételkedem, hogy hormonálisan minden rendben van, mert még mensi előtt is jóval vastagabb szokott lenni a nyálkahártya.
2015. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos 2. írja jól, 7 mm alatt még inszeminációt sem végeznek.

Nekem 5 mm volt 2 hete, szoptatok, még nem jött meg szülés óta (7 hónapja), a doki mondta hogy nem mostanában fogok menstruálni, annyira vékony.

2015. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes, korábban amikor vizsgáltak mindig vastagabb volt, akkor pont megfelelő a ciklusnak. Ebben a hónapban voltam nődokinál tegnap, és nagyon meglepődtem, hogy most még ilyen fázisban van... Szóval akkor valószínű a peteérésem is elnéztem, pedig voltak jelei. Illetve akkor ebben a hónapban mensi késés baba nélkül valószínű?
2015. okt. 27. 21:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akar meg terhes is lehetsz. Nekem ppozi tesztek mellett 4 hetesen mertek 5 mmt. Azota mar megszuletett es mar 4 eves nagyfiu.
2015. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ez volt az en akkori kerdesem. Elozo voltam.

2015. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Elolvastam,meglátjuK:)
2015. okt. 28. 08:32
 8/17 A kérdező kommentje:
Teszteltem, pozi lett de az orvos semmit nem látott. Most 9 mm a méhnyálkahártya.Szerintetek?
2015. nov. 4. 15:35
 9/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor csak azt nem értem, hogy miért nem csinálnak 2-3 naponta HCG vérvételt.

Ebben a korai időszakban kétnaponta duplázódik az érték, gyorsan kiderülne, hogy fejlődő terhességről van-e szó......

Én még progeszteron szintet is nézetnék, hátha kell valamicske pótlás.

2015. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát nem értek annyira hozzá,hogy mi kéne, de nem marad más csak a türelem:(
2015. nov. 4. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!