Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt utan 3 napja...

Pozitiv teszt utan 3 napja folyamatosan negativat tesztelek, de menzesz meg sehol! Lehet meg baba?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 11:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Hirtelen nem erhette a szervezetemet egy nagy hcg mennyiseg,ami utana lecsokkent? Vagy pl h elkezdodott a folyamat,majd lelassult,de talan ujra folytatodik? Buta kerdes,de mar mindenen agyalok.
2015. okt. 28. 11:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudott valamiert megfeleloen beagyazodni a pici.Ha negativak a tesztek elobb utobb megfog jonni.De ha nyugtalanit fordulj orvoshoz uh.on hatha lat valamit!
2015. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van,koszonom.
2015. okt. 28. 11:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Bosszant,mert eleg eros pozitiv teszt volt,nem ilyen nagyitoval lathato csikos :(
2015. okt. 28. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom.Tudom milyen erzes,nekem is volt igy azert irtam.Ra 2 honapra mar osszejott a baba! Fel a fejjel :)
2015. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik teszt ugyanolyan volt? Mindegyik reggeli elsőből készült? Mert lehet csak a vizelet nem volt olyan koncentrált. Én szurkolok Neked!
2015. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Reggeli volt :( mig az a pozitiv amit mondtam,az delutani :(
2015. okt. 28. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!