Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam tesztet pozitív...

Csináltam tesztet pozitív lett, de 3 nap múlva megjött. Most megint csináltam tesztet az negatív lett. Akkor most nem vagyok terhes ugye? érdemes azért megnézetni dokival is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy spontán vetélésed volt ha most negatív lett a teszt. Én arra gyanakodom. Nem volt darabos a véred?
2010. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam, Szerintem nem vagy terhes. Én elmentem dokihoz, és nem tudta megmondani, mi történhetett, aztmondta, nyugodtan próbálkozzunk tovább, reméli a köv. sikeresebb lesz. (a köv. hónapban terhes lettem, és minden ok.) SZóval nekem nem volt értelme elmenni, nem mondott semmi, de minden eset más. Ezzel nem azt mondom, hogy ne menj, csak hogy nálam hogy volt.
2010. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy volt babád, de elment. nagyon korai vetélésed lehetett. Ezt a szervezeted úgy éli meg, mint a szokványos menstruációt: ha nem teszteltél volna, nem is tudnád, hogy baba volt, csak annyit, hogy késett. Ennyiért nem érdemes orvoshoz menni, ő se látna semmit, és nem tehetne semmit.


A spontán vetélés idősebb terhességi korban igényelhet ellátást, amikor nem biztos, hogy minden képes magától kiürülni.


Nagyon sajnálom. :-(

2010. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem sem vagy terhes már. Vagy tévedett a teszt és nem voltál terhes (ezért érdemes többet csinálni, hogy biztos legyél benne), vagy biokémiai terhességed volt. Ha még gyanakszol, csinálj vérvételt, az biztos.
2010. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. kicsit darabos volt,illetve nagyobb darab alvadt vérszerűségek voltak benne! én is arra gondolok hogy elvetéltem.....
2010. márc. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!