Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fáj a barátnőmnek a...

Miért fáj a barátnőmnek a hasa folyamatosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőmnek a köldök alatti hasrészén nagyon sokszór szokott fájni, és attól tartunk mind2 en hogy nem-e lehet hogy terhes..péntekig tartott a menstruációja és már szombaton le is feküdtünk és azt mondta szombat óta fáj a hasa..igen tudom most megkapom azt hogy védekezzünk..de már réges rég így csináljuk..és tudom nem kellene de így mind kettőnknek jobban esik. és kérlek nem oltogatást szeretnék hogy huzz gumit stb..hanem segitséget. a barátnőmnek a méhe megvan fordulva úgy született és nem is élveztem bele 1x sem csak szombat óta nagyon fáj a hasa napi szinten, dokihoz hivtam de nem akar jönni ha tudtok segitsetek köszönöm.



2015. nov. 3. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
mindkettőtöknek jobban esik? És az abortusz hogy fog neki esni? Mert elhiheted, azt már nem fogja ennyire élvezni. A terhességi tünetek ennyi idő alatt nem jelentkezhetnek, de ha nem védekeztek, akkor bármikor teherbe eshet. Miből nevelnétek fel a gyereket?
2015. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már vége a mensinek akkor utána 14 nap kb amig megér a pete

De azért jó lenne orvoshoz menni

De ez is jó kor kérdezed még egy esemény utáni talán bele fért volna

2015. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Hàt miből...A nagy eszükből nevelnék.Jobban esik.A mindenit.Ha minxenki igy gondolkodna,hogy mert ugy jobb,kb.minden nő àtesett vola abortuszok sorozatàn.Ami pedig egy életre szòlò trauma.Semmit nem tudok a szexről a technikàjàn kívül.Majd pont szomvat délelőtt lefekszetek aztàn màsnap reggel jelentkeznek a tünetek.Menzesz ALATT is teherbe lehet esni,csak ritka. Elővàladéktol is teherbe lehet esni.Nem akar menni a doktorbàcsihoz?No comment.Egyebkent nemcsak gumi van a Vilàgon...
2015. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy elkapott igy valami jó kis fertőzést...gratula...
2015. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vóltam más lányal..ugyis eltudott kapni valamit?
2015. nov. 3. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhes.... még.
2015. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem terhesség!

Inkább valami fertőzés, kismedence-gyulladás, felfázás... Nem kell rögtön nemi betegségre gondolni! Pont felfázós idő van, elég ha rövidebb a kabátja, hidegen ücsörgött..stb. Ha csíp a vizelete, az elég árulkodó, de ha nem, akkor is lehet ez! De ehhez doki kell mindenképp, mert antibiotikumot kell rá szedni. Vidd el dokihoz, ne várja meg, hogy belázasodjon, meg véreset pisiljen, mert az olyan fájdalom napokig, hogy embertelen!


A védekezés meg...mondanám, hogy a ti dolgotok, de egy abortusz nem csak 30.000 forint, hanem örök életre egy stigma a lelketeken, főleg az övén! Használjon hüvelygyűrűt. Az helyben hat, nem kell minden nap bogyókat szedni, kevés benne a hormon... 2600 forint havonta, az 2,5 doboz cigi vagy 2 koktél, vagy mittudomén mit mondjak... Ennyi férjen bele!

2015. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!