Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyarországon lehet e mesters...

Magyarországon lehet e mesterségessen fiut beültetni?

Figyelt kérdés
Én ugy hallottam lehetséges eggyes helyeken,csak nem rekalámozzák... ha tudna esetleg valaki valamit rola vagy infot nagyon örülnék neki. 2 lányka anyukája

2015. nov. 3. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Esetedben lehet, mert van 2 lányod. Te tudod, de a sorsot kár kicselezni.
2015. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, első, nem lehet. Csak és kizárólag akkor választható meg a gyerek neme, ha a szülők olyan gént hordoznak, amelyik csakis egyik nemnel okoz genetikai megbetegedést.
2015. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hol lehetséges?
2015. nov. 3. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2esnek van igaza. Pl. az Istenhegyi klinikán van erre lehetőség. De szükség van a genetikai vizsgálat eredményére, miszerint hordozod a hibás gént valamelyik nemhez kötött betegséget érintően.
2015. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Van az a pénz, amiért genetikai probléma nélkül is beültetik....ez Magyarország..itt mindent meg lehet venni
2015. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Két fiam van én is eljátszottam a gondolattal, hogy talán segíthetnénk, hogy a 3. kislány legyen. De sok cikket olvastam arról (főleg külföldi tanulmányokat), hogy általában nem véletlen, ha egy nemű gyerekek születnek (főleg 3). Genetikaileg kódolt, nemhez kötött betegség, összeférhetetlenség az adott nemű hímivarsejtekkel...stb. Ergo, ha "megerőszakolod" a természetet elég nagy az esélyed egy beteg babára, vetélésre...hasonló borzalmakra. Nem csak etikai okokból van ennek törvényi szabályozása!

Ezt jól gondoljátok át, mert inkább 3 kislány, mint 2+1 beteg fiú. :(


Mi még legalább két babát szeretnénk. Aztán ha végül lesz 5 fiam, én leszek a legbüszkébb a kosárcsapatommal. :D Megértelek, de próbálj megbékélni! :)

2015. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. Csak akkor lehet megválasztani a gyermek nemét, ha nemhez kötötten öröklődő betegség van a családban.
2015. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!