Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy a műtét...

Mennyi az esélye hogy a műtét után kisbabám lehessen?

Figyelt kérdés

Két hónapja megállapították, hogy cisztáim vannak az egyik 6cm a másik 5cm. Az orvosom úgy döntött hogy Laparoscop műtétet végeznek el rajtam. Az Orvosom azt mondta hogy meg próbálják minél kevesebbé bántani a petefészkemet, de ettől függetlenül nem lettem nyugodtabb.

Kérlek aki hasonló műtéten eset át, az mesélje el tapasztalatát.

Előre is nagyon szépen köszönöm.



2015. nov. 4. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2007-ben volt laparoszkópos műtétem, 2012-ben állapítottak meg utoljára cisztát de magától felszívódott. Próbálkoztunk egy ideig, majd idén tavasszal megállapították, hogy méhpolipom van, volt egy egészségügyi küretem, rá egy hónappal már terhes is voltam.
2015. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi, mint műtét nélkül. Nekem dermoid cisztám volt. Sajna annyira összenőtt a jobb petefészekkel, hogy azzal együtt kellett eltávolítani (laparoszkóppal indultak, majd vágtak, mint császárnál). Szóval nekem csak egy petefészkem van és azóta született 2 kisfiam (4 éves és 1 éves) természetes úton lettem terhes (bár a műtétből kifolyólag ugye veszélyeztetett voltam, maga a terhesség viszont problémamentes volt).

Szóval nincs ok aggodalomra. Nem rosszabb az esélyed, mint egyébként lenne.

2015. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!